REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Osprzęt CAT do zimowego utrzymania dróg i nie tylko

Zimy w ostatnich latach nas wyraźnie rozpieszczały, ale nie zapominajmy, że żyjemy w strefie klimatu umiarkowanego, co oznacza, że nie znamy dnia ni godziny nadejścia potężnych śnieżyc. Szybka reakcja na opady to zdecydowanie za mało, by zapewnić bezpieczeństwo na drogach i chodnikach. Służby odpowiedzialne za zimowe utrzymanie dróg muszą korzystać z odpowiedniego osprzętu, dzięki któremu pracę można wykonać sprawniej i dokładniej. To samo dotyczy przedsiębiorców, którzy muszą utrzymać porządek na firmowych placach czy parkingach. W tym artykule przyglądamy się bogatej ofercie osprzętu zimowego od CAT.

 

Do jakich maszyn?

 

Jak łatwo się domyślić, osprzęt do zimowego utrzymania dróg, ale też parkingów, chodników czy placów budowy marki CAT, jest kompatybilny z maszynami Caterpillara. Po zastosowaniu odpowiedniego złącza można go zamontować również w maszynach innych producentów. A dlaczego warto w ogóle to rozważyć? Ponieważ nawet osoby spoza branży budowlanej doskonale wiedzą, że CAT to synonim świetnej jakości wykonania. Ta opinia potwierdza się w przypadku osprzętu do usuwania śniegu.

 

Generalnie ofertę CAT można podzielić na kilka kategorii. Są to:

  • Dmuchawy śnieżne

  • Proste pługi

  • Pługi do spychania znacznych warstw śniegu

  • Pługi do spychania niewielkich ilości śniegu oraz warstw soli

 

Osprzęt Caterpillara jest kompatybilny z różnymi typami maszyn. Można go stosować z ładowarkami kompaktowymi, ładowarkami ze sterowaniem burtowym, standardowymi ładowarkami kołowymi, koparko-ładowarkami oraz miniładowarkami gąsienicowymi. Wniosek? Praktycznie każda firma korzystająca na co dzień z maszyn budowlanych znajdzie tutaj osprzęt do zimowego utrzymania np. swojego zaplecza magazynowego czy placu manewrowego.

...cdn.

 

Więcej już jutro, w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzętach i maszynach budowlanych. Zapraszamy.

21/12/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU