REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Odświeżone modele żurawi wieżowych Comansa 21LC660 i 21LC750

We wrześniu 2018 roku firma Comansa zaprezentowała nowy model żurawia wieżowego 21LC1050 Flat-Top. Klienci bardzo pozytywnie zareagowali na zastosowane w nim rozwiązania, stąd decyzja o „zapożyczeniu” kilku z nich do najpopularniejszych modeli producenta. Tym samym na rynku pojawiły się odświeżone żurawie wieżowe Comansa 21LC660 oraz 21LC750. Ich głównym atutem jest maksymalna ładowność, która została zwiększona aż do 50 ton.

 

Comansa 21LC660 i 21LC750: zaprojektowane do dużych wyzwań

 

Oba modele żurawi wieżowych świetnie nadają się do pracy przy największych projektach przemysłowych. Są wręcz stworzone dla branży energetycznej, górniczej czy konstrukcyjnej. Żurawie oferują znakomitą wydajność, ale przy tym uniwersalność, ponieważ producent oferuje aż trzy wersje każdego z modeli: o udźwigu 25, 37,5 i 50 ton. Udało się to osiągnąć m.in. dzięki zastosowaniu liny stalowej o mniejszej średnicy oraz zwartej, lżejszej konstrukcji.

 

W każdym z odświeżonych modeli można zastosować opcjonalny wysięgnik o długości aż 90 metrów. Bardzo dużą zaletą żurawi jest też modularna przeciwwaga, dzięki której możliwie jest stworzenie sześciu różnych konfiguracji w zależności od długości wysięgnika – jest to istotne z punktu widzenia przedsiębiorców wykonujących zlecenia na mocno ograniczonej przestrzeni.

 

Nowy mechanizm podnoszenia

 

Wszystkie odświeżone modele (poza wersją 20-tonową 21LC660) zyskały nowy, opcjonalny mechanizm podnoszenia o mocy 177 KM. Pozwala on osiągnąć prędkość aż do 300 metrów na minutę, co znacząco przyspiesza pracę, zwłaszcza podczas podnoszenia ciężkiego ładunku i w czasie operowania na dużej wysokości.

 

Dodatkowo we wszystkich żurawiach wieżowych pojawił się system Effi-Plus stosowany do opcjonalnych mechanizmów wciągnika o mocy 148 KM. System zwiększa prędkość wciągnika o blisko 15% (przy niewielkich obciążeniach).

 

Dodajmy, że w obu wersjach silnikowych długość liny może wynieść 720 lub 1570 metrów. Tym samym żurawie mają możliwość operowania na wysokościach do 785 metrów pod hakiem.

 

Odświeżone żurawie wieżowe Comansa 21LC660 i 21LC750 są standardowo wyposażone w obszerną, całkowicie przeszkloną w przedniej części kabinę XLR CUBE.

26/11/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU