REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Odbudowa Certyfikowana, czyli jak kupić używaną maszynę z pewnego źródła w bardzo atrakcyjnej cenie?

Jakiś czas temu na łamach E-maszbud.pl pojawił się artykuł na temat usługi oferowanej przez oficjalnego dystrybutora maszyn budowlanych marki CAT, firmę Bergerat Monnoyeur. Temat Odbudowy Certyfikowanej bardzo Was zainteresował, dlatego postanowiliśmy go kontynuować. Tym razem opiszemy inny program Caterpillara, mianowicie CAT Używany z Certyfikatem (CCU), który wydaje się być wręcz stworzony dla polskich przedsiębiorców.

 

Krótkie przypomnienie

 

Program Odbudowa Certyfikowana polega na kompleksowej regeneracji maszyny budowlanej, która ma co najmniej 5 lat. Celem jest przywrócenie jej nie tylko pełnej sprawności technicznej, ale także odtworzenie poszycia do stanu fabrycznego. W efekcie właściciel otrzymuje praktycznie nowy sprzęt, ponosząc przy tym o wiele niższy koszt.

Najpierw maszyna jest poddawana dokładnej weryfikacji. Po niej właściciel otrzymuje dokładny kosztorys usługi. Jeśli w dalszym ciągu jest zainteresowany, fachowcy zabierają się za odbudowę, która polega na wymianie od 4000 do 7000 elementów maszyny.

 

Po zakończeniu prac maszyna przechodzi zaawansowane testy, kontrolowane są parametry robocze, aby stwierdzić, że wszystkie podzespoły pracują ze 100% wydajnością. Odbudowana maszyna  może także otrzymać nową tabliczkę znamionową, a warsztat opuszcza z zerowym przebiegiem.

 

Na czym polega program CAT Używany z Certyfikatem (CCU)?

 

Oczywiście nie każdy przedsiębiorca może lub chce sobie pozwolić na skorzystanie z Odbudowy Certyfikowanej. Jednocześnie istnieje olbrzymie zapotrzebowanie na maszyny z drugiej ręki, które pochodzą z pewnego źródła i są w 100% sprawne technicznie. Takie maszyny są oferowane do sprzedaży przez dilerów Caterpillara w ramach programu CAT Używany z Certyfikatem (CCU).

 

Redakcja E-maszbud.pl przeprowadziła wywiad z przedstawicielami firmy Bergerat Monnoyeur, oferującej właśnie używany sprzęt z certyfikatem jakości producenta. 

...

 

Więcej na ten temat w bieżącym numerze naszej e-gazety o maszynach budowlanych:

e-maszbud.pl

10/10/17

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU