Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

Od października 2017 fani marki Kobelco mogą zakupić oficjalną odzież, prezenty i modele maszyn, w tym niedawno uruchomioną edycję kolekcjonerską Model Hybrydowy w skali 1:50 - bezpośrednio w internetowym fanshopie pod adresem www.kobelcofanshop.com

 

KCME oferuje markowe towary dla swojej sieci dealerów od 2014 roku. Zapotrzebowanie klientów Kobelco i innych entuzjastów maszyn budowlanych spowodowało, że na stoisku producenta na BAUMIE zadebiutował fanshop. Popularność sklepu i sukces sprzedaży wielu linii produktów, w tym odzieży  i modeli, przyczyniły się do rozwoju nowych zasobów online.

 

Oprócz rozbudowanej europejskiej sieci dealerów, Kobelco posiada ogromną ogólnoświatową rzeszę fanów, w tym ponad 64 000 fanów na Facebooku. Pojawienie się nowego internetowego fanshopu, który jest dostępny w pięciu językach, stanowi ogromny krok naprzód dla firmy Kobelco, która wcześniej sprzedawała wszystkie swoje produkty wyłącznie za pośrednictwem autoryzowanych dealerów. Sklep internetowy zapewni klientom dostęp do szerokiej gamy wysokiej jakości produktów Kobelco oraz innych ważnych korzyści, takich jak konkurencyjne ceny, ekskluzywne promocje i szybka dostawa.

 

Dyrektor zarządzający KCME, Makoto Kato, powiedział: - Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy dać fanom Kobelco możliwość zakupu naszych towarów bezpośrednio w naszym nowym sklepie internetowym. Opinie klientów wskazują, że istnieje realne zapotrzebowanie na odzież Kobelco, prezenty i wiele innych, a sklep internetowy oznacza, że mogą oni teraz kupować te produkty, gdy jest to dla nich wygodne.

 

Kobelco

tł. e-maszbud.pl

Nowy sklep internetowy Kobelco (KCME)
19 grudnia 2017

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA


REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

REKLAMA

  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia