REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Nowy pojazd ciężarowy od IVECO: 
Stralis X-WAY

2 czerwca 2017 r w fabryce IVECO w Madrycie odbyła się ceremonia wręczenia Złotego Medalu programu World Class Manufacturing, w której uczestniczyli Sergio Marchonne, Prezes CNH Industrial, Richard Tobin, Dyrektor Generalny CNH Industrial, oraz Zarząd CNH Industrial.

 

To ważne wydarzenie stało się okazją do prezentacji całkowicie nowego modelu pojazdu, którego wprowadzenie na rynki europejskie planowane jest na wrzesień: IVECO przygotowuje Stralisa X-WAY, który podnosi poprzeczkę dla ciężkich pojazdów terenowych, oferując najwyższą ładowność w segmencie. Model ten łączy w sobie najskuteczniejsze technologie obniżające zużycie paliwa i technologie bezpieczeństwa firmy IVECO z najsolidniejszym podwoziem marki. 

 

Pierre Lahutte, Prezes Marki IVECO: - Stralis X-WAY oferuje całkowicie nowe możliwości realizacji zadań, z którymi wiążą się bardzo szczególne wymagania. Zaprojektowany do eksploatacji na drogach i w lekkim terenie, nowy X-WAY łączy w sobie legendarną wytrzymałość podwozia Trakkera ze wszystkimi funkcjami bezpieczeństwa i oszczędnością paliwa oferowanych w Nowym Stralisie. Charakteryzuje się tymi samymi osiągami i komfortem, co nasze najbardziej zaawansowane długodystansowe ciężarówki, takie jak ostatni XP, w połączeniu z solidnością naszych najbardziej wytrzymałych pojazdów terenowych. Dzięki X-WAY nasi klienci mogą być spokojni, że dadzą radę zrealizować każdą dostawę, pokonując „ostatnie metry” nawet w przypadku nierównego i trudnego terenu placu budowy. Wysoka wydajność, bezpieczeństwo i doskonałe TCO również w zastosowaniu terenowym – tego właśnie klienci mogą oczekiwać od naszego najnowszego pojazdu.

 

Stralis X-WAY stawia poprzeczkę wyżej dzięki wyjątkowo niskiej masie własnej pojazdu. W połączeniu z wytrzymałym podwoziem uzyskano najwyższą ładowność w tej kategorii pojazdów. W wersji Super Loader (SL) z napędem 8x4, osiągnięto najniższą na rynku masę własną  wynoszącą 9 ton.

 

Szeroka oferta niezwykle wydajnych silników, dostępnych w trzech pojemnościach (9, 11 i 13 litrów), zapewnia możliwość dobrania rozwiązania odpowiedniego do potrzeb klienta. Wszystkie silniki charakteryzują się dużą oszczędnością paliwa i wysokimi osiągami. Technologia oczyszczania spalin Hi-SCR, bez układu EGR i bez konieczności regeneracji filtra cząstek stałych podczas postoju, znacząco redukuje emisję zanieczyszczeń i zwiększa oszczędność paliwa, obniżając jednocześnie koszty eksploatacji. Stanowi to szczególną zaletę w przypadku obsługi placów budowy, które często znajdują się w obszarach miejskich. 

...

Iveco

 

Więcej na temat nowego Stralisa X-WAY już w najbliższym numerze naszej e-gazety o maszynach budowlanych. Zapraszamy.

12/06/17

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU