REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Nowe zestawy naprawcze Doosan Harness

Firma Doosan wprowadziła do swojej oferty dwa nowe zestawy naprawcze Doosan Harness, które są przeznaczone do naprawy okablowania koparek i ładowarek w szerokiej gamie maszyn budowlanych producenta. To dobra informacja dla właścicieli sprzętu Doosan, którzy dzięki tym zestawom mogą znacznie skrócić okresy przestoju spowodowane awarią.

 

Korzyści dla przedsiębiorców

 

Oryginalne zestawy naprawcze Doosan Harness to przede wszystkim gwarancja, że wszystkie wymieniane elementy perfekcyjnie pasują do maszyny. Tym samym nie trzeba się martwić ewentualnymi przeróbkami, które zawsze niosą ze sobą ryzyko wystąpienia przedwczesnej awarii.

 

Elementy zestawów są bardzo łatwe w wymianie. Dobrze widać to na przykładzie wiązek przewodów i złączy – można je wymienić bez konieczności demontażu całego okablowania.

Dodatkowym atutem jest to, że każdy zestaw ma unikalny numer, co ułatwia zamawianie potrzebnych części i eliminuje ryzyko pomyłki.

 

Jakie elementy wchodzą w skład zestawów naprawczych Doosan Harness?

 

Zestawy obejmują wszystkie części potrzebne do naprawy okablowania. Są to złączki, złączki jednostronne, złączki zaciskowe, rurki termokurczliwe z klejem, narzędzia do usuwania zacisków do wszystkich zastosowań oraz narzędzia do wyjmowania terminali. W szufladach znalazły się natomiast etykiety z podpowiedziami dla serwisanta.

 

Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest także umieszczenie w zestawie nośnika USB z instrukcją naprawy okablowania. Przyda się to każdemu serwisantowi.

 

Zestawy naprawcze Doosan Harness są zamknięte w wygodnych walizkach, dzięki czemu można je przewozić w samochodach serwisowych i mieć zawsze pod ręką. To bardzo przydatne wyposażenie dla każdego właściciela maszyn Doosan oraz serwisów specjalizujących się w naprawach sprzętu tego producenta.

15/11/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU