REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Nowe miniładowarki
Bobcat serii M Stage V

Firma Bobcat wprowadziła na rynek nowe wersje modeli z serii M: S450, S510 i S530, pierwsze z tej gamy, w których zastosowano specjalnie opracowany silnik Bobcat zgodny ze standardem Stage V. Wszystkie nowe modele miniładowarek są produkowane w fabryce Bobcat w Czechach.

 

Nowe ładowarki Stage V serii M zapewniają operatorom zwiększoną wydajność, większy komfort i zoptymalizowane wymagania w zakresie konserwacji tak, aby zmaksymalizować wydajność pracy na placu budowy. 

Mike Vought, Starszy Dyrektor ds. Zarządzania Produktem, skomentował:  - Miniładowarki serii M to jedne z najlepiej sprzedających się modeli dla Bobcata w Europie, a nowe maszyny Stage V są budowane w oparciu o dziedzictwo poprzedników. Klienci skorzystają na kompaktowych rozmiarach w połączeniu z wysokim momentem obrotowym i wydajnością nowych silników. Silniki Stage V pozwalają nam również na dodanie popularnych opcji klimatyzacji i hydrauliki o wysokoprzepływowej do modeli serii 500, co dodatkowo zwiększa komfort i wydajność pracy operatora.

 

Większa moc, ale i tak kompaktowe wymiary

 

Kompaktowość w tej klasie wydajności była kluczową korzyścią docenianą przez klientów Bobcat. Umiejętne zaprojektowanie zapewniło, że nawet z wbudowanym silnikiem Bobcat Stage V, niewielkie wymiary nowych miniładowarek S450, S510 i S530 są zachowane, oferując prawdziwie kompaktowe rozmiary i niską masę. Dzięki tym zaletom, operator może nimi łatwo manewrować w ciasnych przestrzeniach, a dodatkowo miniładowarki są łatwe w transporcie.

 

Nowy silnik Bobcat zapewnia o 37% większy moment obrotowy w porównaniu z poprzednimi wersjami, co zapewnia operatorowi większy komfort, ponieważ może on pracować z taką samą mocą przy niższych obrotach i przy mniejszym poziomie hałasu. Przekłada się to też na niższe zużycie paliwa w tych samych warunkach roboczych.

Dzięki silnikowi wyposażonemu standardowo w filtr cząstek stałych (DPF), minikoparki mogą pracować w strefach o ograniczonej emisji spalin, takich jak centra miast i miasteczek.

 

Bardzo ważną zaletą nowych silników Bobcat jest również to, że wydłużyły się okresy międzyserwisowe i zmniejszyła się liczba wymaganych wymian filtrów paliwa. Pierwszy serwis jest przeprowadzany po 500 godzinach.

...

 

Cały artykuł jest dostępny w naszym najnowszym numerze e-maszbud.pl. Zapraszamy do lektury.

01/11/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU