REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Nowe minikoparki Kubota KX030-4 i Kubota U36-4

Jesień w branży maszyn budowlanych obfituje w bardzo interesujące premiery. Nowości przygotowało wielu producentów, w tym Kubota, która lada moment zaprezentuje nam swoje dwie nowe minikoparki. Będą to modele KX030-4 i U36-4, które są bezpośrednimi następcami bardzo cenionych i wciąż popularnych maszyn tej klasy. Jakie zmiany wprowadziła Kubota? Tego dowiecie się z naszego artykułu.

 

Kubota KX030-4 – następca KX71-3

 

Nowa minikoparka należy do klasy maszyn do 3 ton. Kubota znów zakasowała konkurencję, ponieważ zaoferowała przedsiębiorcom sprzęt o najlepszych parametrach roboczych w tym przedziale wagowym. Maszyna może się pochwalić największą energią kopania w swojej klasie, nawet po zastosowaniu opcjonalnego długiego ramienia. To oczywiście przekłada się na najwyższą wydajność i możliwość stosowania minikoparki w pracach wcześniej zarezerwowanych dla większych maszyn.

 

Minikoparkę napędza silnik wysokoprężny marki Kubota o mocy 24 KM. Jednostka jest bardzo elastyczna i maksymalną moc osiąga już przy 2250 obrotów na minutę. 1,5-litrowy silnik jest świetnie wyciszony i przenosi niewiele wibracji do kabiny, co wpływa na wyższy komfort pracy operatora.

 

Maszyna imponuje parametrami roboczymi. Głębokość kopania wynosi 2870 mm, wysokość unoszenia aż 4560 mm, a siła kopiąca łyżki 25,4 kN (ramienia 16,2 kN). Minikoparka zachowuje przy tym kompaktowy rozmiar, a dzięki szerokości wynoszącej 1500 mm może z powodzeniem pracować na bardzo ciasnym obszarze.

...

 

Więcej na temat  nowych minikoparek Kubota już w bieżącym numerze naszej e-gazety o maszynach i sprzęcie budowlanym.

02/10/17

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU