REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Nowe minikoparki JCB: 16C-1, 18Z-1 oraz 19C-1 – idealne dla rynku wynajmu

Minikoparki należą do najczęściej wynajmowanych maszyn budowlanych, i to nie tylko na polskim rynku. W ofercie firm świadczących takie usługi lada moment pojawią się nowe pozycje, tym razem ze stajni JCB. Brytyjska marka rozpoczęła produkcję trzech nowości z tego segmentu. Minikoparki JCB zostały zaprojektowane w taki sposób, aby spełniać oczekiwania najemców w zakresie uniwersalności zastosowania, niskich kosztów eksploatacji i gotowości do pracy w różnych warunkach terenowych.

 

Maszyny zaprojektowane od zera

 

Nowe minikoparki JCB to modele: 16C-1, 18Z-1 oraz 19C-1. Maszyny – jak określa to producent – mają wspólne DNA i zostały zaprojektowane od podstaw z myślą o rynku wynajmu. Dlatego charakteryzują się z jednej strony prostą konstrukcją, a z drugiej znaczną wytrzymałością i efektywnością roboczą. Ich największym atutem mają być niskie koszty utrzymania.

 

Model 16C-1 to konwencjonalna minikoparka do uniwersalnych zastosowań. 18Z-1 jest pierwszą w historii firmy minikoparką, która nie zachodzi poza obrys gąsienic przy obrocie, a więc świetnie sprawdzi się w ciasnych przestrzeniach. Z kolei 19C-1 powinna trafić w gust przedsiębiorców szukających maszyny o największych możliwościach roboczych.

 

Maszyny konstrukcyjnie są typowymi trojaczkami. Widać to szczególnie w podwoziu, gdzie wszystkie elementy są wymienne. Jest to atut w przypadku przedsiębiorcy, który zdecyduje się na zakup wszystkich minikoparek i będzie czerpać z tego tytułu oszczędności serwisowe.

 

Ważnym szczegółem jest to, że wszystkie minikoparki posiadają w 100% stalowe poszycie, które gwarantuje dużą odporność na uszkodzenia. Ponadto kluczowe podzespoły hydrauliczne także są chronione osłonami.

...

 

Więcej na temat nowych minikoparek JCB już w najbliższym numerze e-maszbud.pl - naszej

e-gazety o maszynach budowlanych.

08/06/17

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU