REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Nowe ładowarki kołowe John Deere 244L i 324L

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firma John Deere ostro zabrała się za modernizowanie swojej linii ładowarek kołowych. Najbardziej wyrazistym elementem zmian jest uzupełnienie gamy o dwa nowe modele: 244L i 324L. Obie ładowarki mają powalczyć o uznanie klientów przede wszystkim uniwersalnością zastosowania oraz niskimi kosztami eksploatacji.

 

Do różnych prac

 

Nowe ładowarki kołowe serii K świetnie odnajdą się w takich zastosowaniach, jak prace ogrodowe, usuwanie śniegu, obsługa placów i magazynów, a także drobne roboty budowlane. Modele 244L i 324L szczególnie powinny przypaść do gustu przedsiębiorcom, którzy szukają sprzętu do pracy na mocno ograniczonej przestrzeni, ale jednocześnie oczekują sporej wydajności.

 

Godny odnotowania jest system sterowania Articulation Plus, który znajdziemy w obu nowościach od John Deere. System ma zapewniać bardzo dobre właściwości jezdne nawet przy maksymalnym obciążeniu maszyny. Kluczową rolę odgrywają tutaj przegubowa rama oraz tylne koło skrętne.

 

Oba modele różnią się między sobą podstawowymi parametrami roboczymi. 244L osiąga wysokość zrzutu na poziomie nieco ponad 2500 mm oraz oferuje maksymalne obciążenie na poziomie 3700 kilogramów. W 324L jest to odpowiednio 3130 mm i 4430 kilogramów.

...cdn.

 

Więcej już jutro, w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzętach i maszynach budowlanych. Zapraszamy.

21/12/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU