REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Nowe koparki CAT 330 i 330 GC oraz  336 i 336 GC: stworzone do wielkich rzeczy

Caterpillar kontynuuje promowanie swojej nowej filozofii podejścia do klienta. W ramach serii eventów „Rewrite the Rules” producent prezentuje nowe maszyny, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby w jak największym stopniu odpowiadały na potrzeby właściciela i operatora. Gamę modeli uzupełniły właśnie nowe koparki CAT 330/330 GC i 336/336 GC. Redakcja e-maszbud.pl przygląda się ich możliwościom.

 

Koparki CAT 330/330 GC: większa wydajność przy obniżeniu kosztów pracy

 

Projektując nowe koparki z gamy maszyn 30-tonowych, inżynierowie Caterpillara skupili się na tym, aby zaspokoić najważniejsze oczekiwania właścicieli. Mowa oczywiście o świetnym stosunku efektywności roboczej do kosztów eksploatacji. Nowe maszyny są dowodem na to, że nawet bardzo wydajny sprzęt nie musi generować wysokich wydatków, chociażby paliwowych.

 

Modele 330 i 330 GC różnią się kilkoma istotnymi szczegółami. Są to bliźniacze konstrukcje, jednak w GC zastosowano szereg funkcji mających wpływ na obniżenie zużycia oleju napędowego.

W obu koparkach znajdziemy tę samą jednostkę napędową CAT C7.1. W modelu 330 rozwija ona moc 275 KM, natomiast w 330 GC 204 KM. Maszyny delikatnie różnią się masą eksploatacyjną, a pod względem możliwości roboczych oferują praktycznie takie same parametry.

 

W modelu CAT 330 zastosowano zintegrowaną technologię CAT Connect, która zwiększa sprawność operacyjną modelu nawet o 45% w porównaniu z maszynami pozbawionymi tego rozwiązania. Standardowo oferowany jest system CAT Grade 2D z monitorem dotykowym przekazującym operatorowi informacje na temat zalecanej głębokości, nachylenia i odległości w poziomie do pochyłości. System ten można zaktualizować do zaawansowanej wersji 2D lub 3D.

...

 

Więcej na temat nowych modeli koparek CAT już w najbliższym numerze naszej e-gazety o maszynach budowlanych. Zapraszamy.

28/05/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU