REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Nowe koparki 20-tonowe CAT 320, 320 GC i 323 – więcej wydajności przy mniejszym zużyciu paliwa

W październiku ubiegłego roku Caterpillar zaprezentował długo oczekiwane maszyny, które mają umocnić pozycję producenta w ważnej klasie 20-tonowych koparek. Modele CAT 320, 320 GC oraz 323 przede wszystkim kuszą przedsiębiorców bardzo wysoką wydajnością oraz znacznie obniżonym zużyciem paliwa. Jest to zasługą zastosowania najnowocześniejszych rozwiązań, jakie w tej chwili oferuje Caterpillar.

 

Do uniwersalnych zastosowań

 

Koparki 20-tonowe są bardzo popularnymi maszynami na europejskim, w tym na polskim, rynku. Cechuje je duża uniwersalność i dokładnie tak samo jest z prezentowanymi maszynami.

 

CAT 320 to koparka o masie 21,9 tony, której maksymalna głębokość kopania wynosi 6730 mm, a maksymalny zasięg na poziomie podłoża to 9860 mm. Maszyna może unieść załadunek na wysokość 6490 mm. Są to wartości dostępne przy zastosowaniu wysięgnika o długości 5,7 metra oraz ramienia o długości 2,9 metra. Koparkę napędza silnik ACERT o pojemności 4,4 litra i mocy maksymalnej 90 kW.

 

CAT 320 GC ma bliźniaczą konstrukcję, jednak wzrosła jej masa eksploatacyjna – wynosi ona 22,7 tony. Moc silnika także została podniesiona do 121 kW. Dzięki temu koparka świetnie poradzi sobie z wykonywaniem zadań o średniej trudności. Jest to bardzo wyważona propozycja, polecana przedsiębiorcom szukającym maszyny o rozsądnych wymiarach, ale bardzo dużych możliwościach roboczych.

 

CAT 323 to flagowa propozycja Caterpillara w tej gamie maszyn. Jest to najwydajniejsza koparka w swojej klasie, oferująca najwyższy udźwig i największą moc. Korzysta z silnika ACERT o pojemności 7,1 litra i mocy 121 kW. Jej masa eksploatacyjna wynosi 25,5 tony.

...

 

Więcej na temat nowych koparek 20-tonowych marki CAT już w poniedziałek, w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

24/01/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU