REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Nowe kołowe koparki CAT do prac przeładunkowych

Nowa gama kołowych koparek do prac przeładunkowych CAT: MH3022, MH3024, MH3026, kontynuujących tradycję konstruowania przez firmę Caterpillar maszyn przeznaczonych do określonych zastosowań, cechuje się udoskonaleniami inżynieryjnymi, dzięki którym jeszcze lepiej sprawdzają się w określonych pracach w przemyśle. Usprawnienia wprowadzone do modeli na rok 2018 sprzyjają szybkiemu zwrotowi z inwestycji oraz poprawiają ogólną wydajność, wszechstronność i bezpieczeństwo.

 

Podczas projektowania nowych koparek do prac przeładunkowych skoncentrowano się na efektywności pracy i zmniejszeniu kosztów eksploatacji. Użytkownicy nie muszą przykładowo kupować maszyny o szerokim podwoziu, jeśli obsługiwane materiały cechują się niską gęstością, a do maszyn często wykorzystywanych w ograniczonych przestrzeniach dostępne są krótsze zaczepy przednie.

 

Koparka MH3022 to świetne rozwiązanie do pracy w miejscach o ograniczonej przestrzeni, zapewniające niezbędny zasięg do takich zadań, jak sortowanie we wnętrzach i obsługa odpadów. Zapewniają jednak sporą elastyczność dzięki możliwości wyboru spośród dwóch wysięgników MH, trzech ramion prostych z zaczepami oraz dwóch ramion z wygięciem. Kompaktowe podwozie jest wystarczająco szerokie, aby zapewnić doskonałą stabilność, podczas gdy umieszczone centralnie łożysko obrotu zapewnia takie same możliwości pracy koparki do przodu jak i do tyłu.

...

CAT

 

Więcej na temat nowych koparek przeładunkowych marki CAT już w bieżącym numerze naszej e-gazety o maszynach i sprzęcie budowlanym - e-maszbud.pl.

08/01/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU