REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Nowe, niskoprofilowe koparki próżniowe Ditch Witch HX znacząco zwiększają wydajność

Charles Machine Works Company zaprezentowała nową, zaawansowaną linię koparek podciśnieniowych Ditch Witch HX. Nowe modele z serii HX są wyposażone w innowacyjne i zgłoszone do opatentowania rozwiązania, które spełniają różnorodne i zmieniające się potrzeby klientów w zakresie różnych zastosowań - od niewielkich, miejskich projektów po duże prace ziemne.

 

Nowa linia koparek podciśnieniowych Ditch Witch obejmuje trzy modele - HX30, HX50 i HX75. Każdy z modeli charakteryzuje sie wysokimi parametrami ssania i ciśnienia wody oraz posiada opatentowaną konstrukcję optymalizującą przepływ powietrza. Każdy model posiada także standardowy, cykloniczny, trzystopniowy system filtracji, oferujący jedną z lepszych w branży filtrację zapewniającą maksymalną ochronę kluczowych komponentów.

 

- Wykonawcy zawsze poszukują możliwości zwiększenia wydajności i obniżenia kosztów pracy, - powiedział Chapman Hancock, kierownik produktu Ditch Witch - koparki próżniowe. - Nasza nowa linia HX nie tylko zwiększa produktywność, ale także zwiększa wszechstronność, aby z łatwością zaspokoić różnorodne potrzeby różnych wykonawców na całym świecie. Niskoprofilowa konstrukcja pozwala na łatwą nawigację na prawie każdym stanowisku pracy oraz oferuje kompaktowe wymiary odpowiednie do zastosowań na dużą skalę bez uszczerbku na wydajności.

... Cdn.

 

Więcej na temat nowych koparek próżniowych już w najbliższym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

09/03/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU