REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Nowa minikoparka Doosan DX17Z z innowacyjnym systemem Zero House Swing

Budujemy coraz więcej i wypełniamy nawet najmniejsze skrawki wolnej przestrzeni. To oznacza, że zaczyna nam się robić ciasno, szczególnie w centrach miast. Firmy budowlane regularnie stają przed problemem wykonywania prac w taki sposób, aby przy okazji nie zniszczyć istniejącej już infrastruktury. Idealnym sprzętem do tego typu zadań są oczywiście minikoparki, ale nawet one czasami nie dają rady. Firma Doosan znalazła na to rozwiązanie. Producent zaprezentował minikoparkę DX17Z z systemem ZHS, czyli Zero House Swing.

 

Na czym to polega?

 

Zero House Swing to znaczne rozwinięcie dobrze znanego rozwiązania Zero Tail Swing. System nie tylko gwarantuje brak zachodzenia maszyny poza obrys gąsienic podczas obrotu, ale także zapewnia pełną ochronę narożników minikoparki i możliwość pracy w zakresie aż 320° w bezpośredniej bliskości dowolnego obiektu.

 

W praktyce wygląda to tak, że operator może podjechać maszyną niemal do samej ściany budynku i np. swobodnie kopać rów pod instalacje bez obaw o to, że przypadkowo uszkodzi budynek czy minikoparkę.

 

Znakomita stabilność, wysoka wydajność

 

Doosan projektując swoją nową minikoparkę wyraźnie postawił na zapewnienie jak najlepszych właściwości terenowych. Efekt jest taki, że mamy do czynienia z najstabilniejszą maszyną w swojej klasie. Rozstaw gąsienic można oczywiście zmieniać w zależności od zapotrzebowania (odbywa się to z poziomu kabiny). Dla poprawienia stabilności istnieje możliwość zamówienia opcjonalnego, długiego lemiesza przedniego, który jednocześnie zwiększa zdolności robocze maszyny.

...

 

​​​​​​​Więcej na temat nowej minikoparki Doosan z systemem Zero House Swing już w najbliższym numerze e-maszbud.pl - naszej e-gazety o maszynach budowlanych.

08/06/17

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU