REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Nowa mieszarka M18 FUEL od Milwaukee

Firma Milwaukee opracowała dedykowaną mieszarkę bezprzewodową z myślą o wydajności, zdolnościach adaptacyjnych i kontroli wymaganej przez profesjonalistów.

 

Dla zapewnienia komfortu i kontroli, narzędzie posiada regulowany uchwyt o zakresie 180° i 8 trybów prędkości. Użytkownicy muszą po prostu wybrać pozycję uchwytu spośród 16 różnych ustawień i dopasować idealną prędkość urządzenia w zależności od rodzaju mieszanego produktu. Regulowane pokrętło prędkości pozwala użytkownikowi na ustawienie poziomu prędkości, a następnie zablokowanie go w celu mieszania bez konieczności trzymania palca na spuście.

 

Poprzez połączenie trzech wyjątkowych innowacji: silnika bezszczotkowego POWERSTATE, akumulatora REDLITHIUM-ION i inteligentnego systemu REDLINK PLUS, nowa mieszarka M18 FUEL zapewnia bardzo dużą moc przy mieszaniu gęstych mieszanek, od tynku po beton, zachowując jednocześnie prędkość i nie pozwalając na grzęźnięcie pod dużym obciążeniem. Ponieważ narzędzia nie ogranicza przewód zasilający, cechuje je duża mobilność, dzięki czemu użytkownicy mogą pracować w dowolnym miejscu, nie martwiąc się o bliską odległość do źródła zasilania.

 

- Kiedy przyjrzymy się różnorodności rozwiązań w zakresie mieszania materiałów, które są dostępne dla wykonawców prac wykończeniowych, generalnych wykonawców, malarzy i glazurników, okaże się, że nie tylko wiele z takich produktów boryka się z problemem przewodów, lecz także żaden z nich nie został stworzony wyłącznie dla danej branży. Mając to na uwadze, postanowiliśmy zaprojektować kompaktową mieszarkę, która jest rozwiązaniem dedykowanym dla tych profesjonalistów, - powiedział Lewis Tiffany, Menadżer ds. Produktu w Milwaukee Tool. - Począwszy od kontroli prędkości, na lepszej funkcjonalności kończąc. Mieszarka M18 FUEL jest pierwszym takim urządzeniem, które zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o potrzebach wspomnianych zawodów. Mieszarkę, zaprojektowaną z myślą o gęstych produktach, takich jak beton, cechuje wydajność umożliwiająca całkowite zastąpienie mieszarek przewodowych w wielu zastosowaniach. Profesjonaliści mają wreszcie mieszarkę, która dostosowuje się do ich sposobu pracy, zwiększając produktywność i mobilność, jak nigdy dotąd.

... cdn.

 

Więcej już jutro, w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzętach i maszynach budowlanych. Zapraszamy.

21/12/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU