REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Nowa koparka hydrauliczna CAT 325: świetny wybór do pracy w ograniczonej przestrzeni

Oferta modelowa Caterpillara została niedawno uzupełniona o kolejną nowość – tym razem koparkę hydrauliczną CAT 325. Jest to maszyna, która szczególnie powinna zainteresować firmy realizujące kontrakty w miastach oraz wszędzie tam, gdzie wymagane jest zachowanie dużej ostrożności i precyzji. Wizytówką tej koparki jest mały promień obrotu, dzięki czemu doskonale poradzi sobie ona w otoczeniu budynków. O pozostałych zaletach tej konstrukcji przeczytacie w naszym artykule.

 

Koparka hydrauliczna CAT 325: rozwiązania zwiększające uniwersalność

 

Projektując tę maszynę inżynierowie Caterpillara zwrócili szczególną uwagę na coraz ostrzejsze normy dotyczące transportu maszyn. Dlatego koparka jest dostępna z dwiema nowymi przeciwwagami. Ta o masie 8,3 tony zwiększa zdolność podnoszenia ładunków. Z kolei 4,9-tonowa przeciwwaga pozwala utrzymywać stabilność maszyny podczas pracy na wyrobiskach, gdzie wymagane są niższe limity transportowe.

 

Na tym nie koniec, ponieważ zamawiając maszynę można sobie zażyczyć, aby w fabryce został zamontowany lemiesz ułatwiający wykonywanie prac sprzątających i dodatkowo pełniący funkcję stabilizatora.

 

Opcjonalnie dostępny jest długi lub dwuczęściowy wysięgnik. Można zamówić najróżniejsze elementy sterowania narzędziami hydraulicznymi, jak również przebierać w gamie osprzętu roboczego. To jedna z tych maszyn, które bez większego problemu mogą zostać perfekcyjnie dopasowane do potrzeb konkretnego przedsiębiorcy.

 

Silnik: bardzo mocna strona tej koparki

 

W nowej koparce hydraulicznej Caterpillar zastosował doskonale znaną i cenioną przez operatorów oraz serwisantów jednostkę napędową CAT C4.4, która bardzo dobrze pasuje do tej maszyny. Nie tylko zapewnia dostateczną moc przy niskich obrotach (172 KM robią swoje), ale także jest niezwykle oszczędna. Ten silnik zużywa o 25% mniej paliwa niż jednostka, która napędzała poprzedni model 325F.

...

 

Cały artykuł jest już dostępny w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych. Zapraszamy do lektury.

04/05/20

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU