REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Nowa koparka gąsienicowa od Kobelco: SK130LC-11

Koparka gąsienicowa Kobelco SK130LC-11 wyznacza wysokie standardy jako bezpośredni rezultat precyzyjnej produkcji i zaawansowanego technologicznie projektowania. Opinie klientów są również kluczowym elementem w procesie projektowania. Rezultatem tego jest koparka, która zapewnia dużą moc, wysoką prędkość roboczą, komfort operatora i oszczędność paliwa.

Ciągły rozwój techniczny doprowadził do tego, że Koparka gąsienicowa SK130LC-11 jest pierwszą koparką Kobelco klasy premium, która weszła do klasy operacyjnej 12-14t.

 

Ta konwencjonalna koparka jest zasilana silnikiem Isuzu Motors Ltd R-4JJ1XDDV-A01. Ten najnowszej generacji turbodoładowany silnik wysokoprężny z układem SCR (DEF) i DPF jest zgodny z normą emisji spalin Stage V. Moc silnika o pojemności 2 999 cm3 wynosi 78,5 kW (106,7 PS), co zapewnia wysoką wydajność pracy, w tym najlepszą w klasie siłę uciągu wynoszącą 141 kN oraz siłę kopania łyżki wynoszącą 105,4 kN. Na zamówienie dostępna jest opcjonalna przeciwwaga o masie 600 kg, spycharka i podwójny wysięgnik.

 

Forma i funkcje łączą się, aby stworzyć kolejną koparkę Kobelco, która maksymalizuje wydajność pracy we wszystkich obszarach, w tym komfort i bezpieczeństwo operatora. Konstrukcja SK130LC-11 obejmuje w pełni nowoczesną i przestronną kabinę, która jest wyposażona w intuicyjne, łatwe w obsłudze elementy sterowania i systemy, nieróżniące się od dzisiejszych samochodów klasy premium.

 

10-calowy kolorowy monitor zapewnia łatwy dostęp do programowalnych funkcji menu, informacji o stanie maszyny oraz zapewnia wyraźny widok z tyłu i z prawej strony maszyny dzięki standardowo montowanym kamerom na górnym pokładzie. Wielofunkcyjne, podświetlane diodami LED pokrętło typu jog-type jest punktem dostępu do wszystkich funkcji monitora. Podświetlenie LED jest również standardem we wszystkich przełącznikach sterowania.

...

 

Pełna wersja artykułu jest dostępna w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych. Zapraszamy do lektury.

03/06/20

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU