REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Nowa koparka gąsienicowa Kobelco SK140SRLC-7: szybsza praca, mniejsze straty dla środowiska

Japoński producent maszyn budowlanych, firma Kobelco, zaprezentował kolejną w ostatnim czasie nowość w swojej ofercie. Portfolio zostało uzupełnione o koparkę gąsienicową Kobelco SK140SRLC-7, która reprezentuje kategorię maszyn 14-tonowych. Jakie atuty tej konstrukcji mają przekonać do niej nabywców?

 

Ekologiczny napęd gwarantujący jeszcze lepszą wydajność

 

Nowa koparka gąsienicowa Kobelco SK140SRLC-7 stanowi połączenie najważniejszych cech, jakie mają wpływ na tempo i koszt realizacji robót budowlanych. Po pierwsze: komfort i bezpieczeństwo operatora. Po drugie: wydajny, niezawodny układ hydrauliczny. Po trzecie: mocny, ale ekologiczny i ekonomiczny napęd. Wszystko to udało się „zmieścić” w jednej maszynie, co prawdopodobnie zadecyduje o sukcesie tej propozycji na europejskim rynku.

 

Do napędzania maszyny japoński producent wybrał jednostkę Isuzu Motors o pojemności 2999 cm3. Mocny turbodiesel spełnia normę emisji spalin EU Stage V, dzięki czemu maszyna może być brana pod uwagę w przypadku startowania w przetargach na realizację projektów na terenie Unii Europejskiej. W tym konkretnym przypadku ograniczenie emisji spalin nie wpłynęło negatywnie na ogólną wydajność silnika – a wręcz przeciwnie. Udało się podnieść moc jednostki aż o 10% w porównaniu z poprzednim modelem koparki Kobelco SK140SRLC-5.

...

 

Cały artykuł jest dostępny na łamach najnowszego numeru naszej e-gazety o maszynach i sprzęcie budowlanym.
Zapraszamy.

01/03/20

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU