REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Nowa generacja skrzyń biegów do ładowarek kołowych koncernu LiuGong

To bez wątpienia jedna z najważniejszych informacji w branży maszyn budowlanych ostatnich miesięcy. Przed wakacjami koncern LiuGong oficjalnie potwierdził, że rozpoczyna prace produkcyjne nad zupełnie nową generacją skrzyń biegów, które będą montowane w ładowarkach kołowych chińskiego producenta. Dzięki temu maszyny LiuGong będą mogły jeszcze skuteczniej rywalizować z japońską i europejską konkurencją, przekonując do siebie przede wszystkim bardzo wysoką jakością i niezawodnością. O szczegółach przeczytacie w naszym artykule.

 

Porozumienie na szczycie

 

Maszyny LiuGong już dawno przestały być kojarzone wyłącznie z atrakcyjną ceną. Chiński koncern zainwestował ogromne środki w nawiązanie ważnych sojuszów, dzięki którym w jego maszynach znajdziemy wiele podzespołów sygnowanych logo renomowanych marek. Koncern nie chce jednak tylko korzystać z gotowych produktów. Interesuje go także rozwijanie własnych technologii. Dowodem na to będzie nowa generacja skrzyń biegów.

 

Ich produkcja będzie prowadzona w kooperacji z firmą ZF. Niemcy są dostawcami najbardziej niezawodnych podzespołów napędowych, skrzynie biegów z Friedrichshafen cieszą się zaufaniem użytkowników na całym świecie, dlatego decyzja LiuGong o zacieśnieniu współpracy z tą marką absolutnie nie dziwi.

 

Nowa generacja skrzyń biegów, o typoszeregu BP230, będzie produkowana w zakładzie koncernu LiuGong w chińskim Liuzhou. Tym samym firma zyska pierwszą w swojej historii, w 100% własną linię przekładni.

... cdn.

 

Więcej na ten temat już w najbliższy piątek - w nowym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych. Zapraszamy.

30/08/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU