Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

Nowa kompaktowa ładowarka teleskopowa TL30.70, o maksymalnym udźwigu 3 ton i maksymalnej wysokości podnoszenia prawie 7 m, jest przeznaczona do szerokiego zakresu zastosowań w budownictwie i wynajmie.

 

Model TL30.70 stanowi doskonałą kompaktową i ekonomiczną alternatywę dla większych modeli 7-metrowych, zwłaszcza tam, gdzie przestrzeń robocza jest ciasna i wymagana jest większa zwrotność. Ponadto, osiągi nie ulegają pogorszeniu, ponieważ TL30.70 oferuje maksymalny zasięg na poziomie 4 m przy obciążeniu przekraczającym 1 tonę.

 

 Przy maksymalnej wysokości podnoszenia użytkownicy mogą podnosić do 2 ton wagi, co wystarcza do umieszczenia palety ciężkich cegieł w większości warunków. Kompaktowość i stabilność modelu TL30.70 sprawi, że maszyna ta będzie doskonałym narzędziem do łatwego podnoszenia i przenoszenia lub do podnoszenia materiałów na wysokość w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym.

 

Podobnie jak dotychczasowe ładowarki teleskopowe TL26.60 i TL30.60 w gamie Bobcat, TL30.70 jest dostępny z dwoma różnymi wysokościami maszyny z kabiną, którą można zamontować na dwa różne sposoby - w niskiej pozycji, która powoduje bardzo niski poziom 2.1 m wysokości lub wyższej pozycji, aby zoptymalizować widoczność. Standardowo kabina jest również zawieszona w celu zwiększenia komfortu jazdy.

 

Hydrostatyczna skrzynia biegów

 

Podobnie jak wszystkie ładowarki teleskopowe Bobcat, TL30.70 ma wytrzymałą przekładnię hydrostatyczną, która umożliwia płynną i precyzyjną jazdę z niską prędkością, z możliwością natychmiastowego przyspieszania lub cięższej pracy w razie potrzeby.

 

Przekładnia Bobcat automatycznie dostosowuje moment obrotowy i prędkość obrotową silnika do żądanego poziomu. Użytkownicy nie muszą zdejmować rąk z joysticka, aby zmienić bieg.

 

Na koniec, ta przekładnia klasy premium wyposażona jest w funkcję inchingu, która umożliwia operatorowi uzyskanie jeszcze większej precyzji w zastosowaniach przy niskich prędkościach, bez konieczności stosowania hamulców, co zmniejsza zmęczenie i zwiększa bezpieczeństwo.

 

Bobcat zaprojektował wszystkie swoje ładowarki teleskopowe z tą samą solidną ramą spawaną, aby zapewnić lepszą sztywność. Ekranowana płyta dolna chroni ważne elementy, a kombinacja określonych cech zwiększa niezawodność i zmniejsza całkowity koszt użytkowania nawet w najtrudniejszych warunkach.

 

Jak zawsze przyjazny dla użytkownika 

 

TL30.70 oferuje kilka funkcji zapewniających wyjątkową łatwość użycia. Uniwersalny ergonomiczny joystick, który zapewnia, że wszystkie funkcje wysięgnika i kierunku jazdy są stale w rękach operatora, automatyczny hamulec postojowy, unikalna funkcja na rynku, dla większego bezpieczeństwa i wygody operatora. Innym udogodnieniem jest odwracacz ciągu wentylatora, w którym można ustawić czas cyklu do czyszczenia grzejników i kratki wlotu powietrza; prosty sposób na utrzymanie wydajnego chłodzenia.

 

Silnik wysokoprężny Bobcat D34

 

Aby zapewnić dopasowanie TL30.70 do potrzeb klienta, dostępne są dwie różne wersje silnika D34.

 

Pierwszy z nich to 55 kW (75 KM) silnik Stage IIIB, oferujący ekonomiczną pracę. Oprócz tego, że nie są potrzebne SCR i AdBlue, to zapewnia on między innymi lepszą dostępność do elementów w komorze silnika pozwala na redukcję zużycia paliwa do 15%  w typowych cyklach roboczych w budownictwie i innych branżach.

 

Druga jednostka to silnik Stage IV D34 o mocy 75 kW (100 KM), który zapewnia doskonałą moc podczas cięższej pracy przy zastosowaniu technologii wtrysku DEF.

 

Nowy TL30.70 jest  standardowo objęty  gwarancją 3 lata / 3000 godzin.

 

Bobcat / tłum. e-maszbud.pl
 

Nowa ładowarka teleskopowa - Bobcat TL30.70
28 stycznia 2018

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA


REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

REKLAMA

  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia