REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Nowa ładowarka kołowa od Hyundai - HL965

Firma Hyundai dodała do swojej oferty ładowarek kołowych kolejny, zupełnie nowy model – HL965. Maszyna ta została starannie zaprojektowana z myślą o zwiększeniu wytrzymałości, wydłużeniu niezawodnego działania, zmniejszeniu kosztów obsługi i zwiększeniu wydajności. Do jej produkcji wykorzystano sprawdzone i niezawodne podzespoły i systemy od wiodących producentów OEM.

 

Do produkcji maszyn budowlanych firma Hyundai wykorzystuje stal najwyższej jakości. Aby zagwarantować optymalną wytrzymałość i niezawodność, na etapie projektowania i produkcji wszystkich nowych modeli przeprowadzane są dokładne testy odporności na obciążenia cykliczne, wysokie temperatury, wibracje i obciążenia udarowe.


Masa robocza nowego modelu HL965 wynosi 20 100 kg. Ładowarkę napędza najnowszy sterowany elektronicznie silnik wysokoprężny Cummins QSL9, spełniający wymogi normy Stage IV, o mocy całkowitej 272 KM (200 kW) przy 2100 obr./min.


Zwiększona ładowność


Model HL965 ma także większą ładowność. Maksymalny udźwig mostu wynosi 44 000 kg z przodu i 35 000 kg z tyłu przy standardowych oponach 23,5 R25, L3.

 

Nowa, wygodniejsza kabina operatora

 

Nowa kabina, większa o 10% w porównaniu do serii -9a i wyposażona w konstrukcje ochronne ROPS/FOPS, jest cicha, bezpieczna i wygodna; w pełni regulowany fotel operatora zapewnia ergonomię pracy i maksymalny komfort operatora.

 

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii redukcji hałasu kabina jest całkowicie dźwiękoszczelna, zapewniając maksymalną ciszę podczas pracy w głośnym środowisku, takim jak kamieniołom czy wysypisko śmieci. W nowym systemie klimatyzacji zmaksymalizowana jest wydajność ogrzewania i chłodzenia poprzez optymalizację przepływu powietrza przez kabinę.

 

Dźwignia zintegrowanego regulatora elektrohydraulicznego ułatwia operatorowi obsługę osprzętu, co prowadzi do lepszej wydajności i zmniejszenia zmęczenia operatora. Ładowarka HL965 zapewnia lepszą widoczność dzięki zmienionemu położeniu lusterka. Dodatkowo maszynę można wyposażyć w opcjonalne światła LED: przednie, robocze i tylne zespolone.

...

Hyundai CE

 

Więcej na temat nowej ładowarki kołowej Hyundai HL965 już za kilka dni, w najnowszym numerze naszej e-gazety o maszynach budowlanych.

26/07/17

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU