REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Nowa ładowarka kołowa Komatsu WA200-8 – ekologicznie i ekonomicznie

Jesień to dla producentów maszyn budowlanych bardzo dobry moment na to, aby zaprezentować ostatnie w tym roku nowości. Zgodnie z tą regułą firma Komatsu ogłosiła start produkcji nowej ładowarki kołowej WA200-8, która tradycyjnie dla tej marki jest ukierunkowana na najwyższy komfort operatora. Zgodnie z obecnymi wymaganiami jest także oszczędna i przyjazna środowisku. Jednak najmocniejszą stroną tej maszyny jest...

 

...znakomita uniwersalność

 

W nowej maszynie zastosowano innowacyjny wysięgnik, który teraz umożliwia ładowanie samochodów z burtą o wysokości aż 4 metrów. Nawet pracując w maksymalnym zakresie wydajności ładowarka zachowuje stabilność i gwarantuje bezpieczeństwo operatora oraz innych osób na placu budowy.

 

W ładowarce pojawiła się też nowa łyżka. Została ona zaprojektowana w taki sposób, aby nabieranie materiału było jeszcze łatwiejsze – dotyczy to szczególnie nieregularnego, zbitego podłoża. Jednocześnie konstrukcja łyżki zapewnia znacznie mniejsze straty materiału w trakcie ładowania, dzięki czemu sumarycznie operator musi wykonać mniej cykli roboczych.

 

Maszyna wykorzystuje czwartą generację przekładni hydrostatycznej, która została udoskonalona w kierunku zapewnienia jeszcze większej kontroli nad ładowarką. W trybie S operator nie musi się obawiać nawet bardzo śliskiej nawierzchni. Dodatkowo przekładnia wpływa na wydłużenie żywotności elementów układu hamulcowego i opon.

 

To wszystko przekłada się na ważną cechę ładowarki: uniwersalność. Maszyna zachowuje rozsądne wymiary i masę (do nieco ponad 12 ton), a mimo to może być z powodzeniem wykorzystywana do zaawansowanych prac budowlanych, drogowych czy związanych z kształtowaniem terenu.

...

 

Więcej na temat nowej ładowarki kołowej Komatsu WA200-8 już za kilka dni, w najnowszym numerze naszej e-gazety o maszynach i sprzęcie budowlanym.

26/09/17

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU