REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Narzędzia kolejowe: przegląd najskuteczniejszych rozwiązań dostępnych na polskim rynku

Jest coś, co łączy wszystkie polskie rządy po 1989 roku. To składanie obietnicy zmodernizowania rodzimej kolei. Tabor rzeczywiście jest coraz nowocześniejszy, na niektórych odcinkach można podróżować dość komfortowo, ale nadal pociąg nie stanowi naturalnego wyboru dla osób planujących wybrać się np. na wakacje czy spotkanie biznesowe na drugi koniec Polski. Bądźmy jednak uczciwi: dzieje się. Prace modernizacyjne trwają na setkach kilometrów tras. Dlatego w tym numerze E-maszbud.pl postanowiliśmy przyjrzeć się ofercie narzędzi kolejowych od czołowych producentów.

 

WackerNeuson

 

Oferta tego producenta obejmuje pełen zestaw narzędzi kolejowych, w tym: młoty benzynowe, systemy oświetleniowe z generatorami przeznaczonymi do nocnej pracy, zagęszczarki, małe koparki, ładowarki kołowe czy wozidła gąsienicowe. Szczególną uwagę zwracamy na kompaktową koparkę dwudrogową Wacker Neuson 8003.

 

Koparka jest przystosowana do zamocowania na niej inteligentnego mechanizmu jazdy po torach, który jest kontrolowany przez obwód hydrauliczny. Maszyna sprawdza się do przeróżnych prac kolejowych, w tym do wykonywania nasypów czy konserwacji układów torowych. Zastosowano w niej napęd łańcuchowy, który zapewnia odpowiednią wydajność i stabilność koparki.

 

Popularnym urządzeniem, często stosowanym na polskich arteriach kolejowych, jest młot WackerNeuson BH 55 RW. Sprzęt oferuje do 1350 uderzeń na minutę oraz wyróżnia się energią pojedynczego udaru o wartości 55 dżuli. Młot jest napędzany silnikiem benzynowym zużywającym 0,9 litra paliwa na godzinę pracy. Dzięki amortyzatorowi drgań operator czuje mniejsze zmęczenie i nie jest tak narażony na urazy podczas długotrwałej pracy.

.. cdn.

 

Więcej na ten temat już za kilka dni, w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

26/03/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU