REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Nagrzewnica powietrza, czyli prosty i skuteczny sposób na komfortową pracę zimą

Nieubłaganie zbliża się sezon zimowy. Niesprzyjająca aura lada moment „wygoni” wykonawców do wewnątrz budynków, gdzie będzie można kontynuować prace np. instalacyjne czy wykończeniowe. Jednak nawet pod dachem trzeba zapewnić pracownikom komfortowe warunki cieplne. Idealnym sposobem na podniesienie temperatury otoczenia w przypadku braku standardowego źródła ogrzewania, są nagrzewnice przenośne. Wspólnie z partnerem tego artykułu, firmą iSprzęt.pl, wskazujemy szczególnie polecane modele nagrzewnic, zarówno elektrycznych, jak i olejowych.

 

Dlaczego warto zainwestować w nagrzewnicę powietrza?

Powód jest prosty: to urządzenie znacząco zwiększa komfort pracy w niekorzystnych warunkach atmosferycznych, przede wszystkim przy niskiej temperaturze otoczenia. Wbrew powszechnemu mniemaniu, nagrzewnicę można wykorzystywać również na zewnątrz budynków, chociażby wydzielając strefę odpoczynku dla operatorów maszyn budowlanych czy pracowników fizycznych.

 

Nagrzewnice powietrza są stosowane nie tylko w branży budowlanej, ale też drogowej, w rolnictwie, w magazynach, halach produkcyjnych, warsztatach czy domkach gospodarczych. Wykorzystuje się je wszędzie tam, gdzie wymagane jest zapewnienie komfortowej temperatury otoczenia, najlepiej w bardzo krótkim czasie.

 

Szeroki wybór rodzajów nagrzewnic umożliwia znalezienie takiego urządzenia, które będzie optymalnym wyborem do konkretnych warunków środowiskowych, a także pozwoli zachować rozsądne koszty eksploatacji.

 

Niewątpliwym atutem przenośnych nagrzewnic powietrza jest ich kompaktowość – dotyczy to także modeli przemysłowych, o bardzo dużej mocy. Dzięki temu zawsze znajdzie się miejsce na ustawienie nagrzewnicy, niezależnie od tego, czy pracujemy wewnątrz czy na zewnątrz budynku.

 

Dzięki nagrzewnicom powietrza znika problem braku dostępu do innego systemu ogrzewania. Jest to szczególnie ważne w nowo budowanych obiektach, gdzie nie ma technicznej możliwości uruchomienia np. kotła. Nie zapominajmy również, że nagrzewnice o dużej mocy są znacznie skuteczniejsze w szybkim podnoszeniu temperatury, niż chociażby popularne „kozy”. Zapewniają przy tym wyższy poziom bezpieczeństwa i są praktycznie bezobsługowe.

...

 

Pełna wersja artykułu jest już dostępna w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

01/12/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU