REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Myjki wysokociśnieniowe Nilfisk – duże wsparcie w codziennym dbaniu o maszyny budowlane i pojazdy

Maszyny budowlane nie są sprzętem „do podobania się”, co jednak nie oznacza, że nie należy dbać o ich wygląd. W końcu umyta maszyna stanowi wizytówkę jej właściciela, a więc może wpływać na budowanie profesjonalnego wizerunku firmy. Maszyny zwykle pracują w bardzo trudnych warunkach terenowych, dlatego umycie sprzętu po całym dniu roboczym jest nie lada wyzwaniem. Nie da się tego zrobić porządnie przy pomocy zwykłego szlaucha. Niezbędna będzie wysokociśnieniowa myjka do profesjonalnych zastosowań. W tym numerze E-maszbud.pl przyglądamy się części oferty firmy Nilfisk.

 

Kilka słów o marce

 

Myjki wysokociśnieniowe firmy Nilfisk są sprzętem z wysokiej półki, wybieranym przez profesjonalistów na całym świecie. Marka jest również rozpoznawalna na polskim rynku. Producent ma w swojej ofercie kilkadziesiąt modeli myjek do różnych zastosowań, w tym urządzenia kompaktowe, mobilne, stacjonarne, zimnowodne i gorącowodne.

 

Myjki Nilfisk przede wszystkim wyróżniają się bardzo dobrą wydajnością oraz wysoką jakością wykonania. Bez wątpienia nie jest to sprzęt, który można kupić w hipermarkecie. Myjki są przeznaczone do ciągłej pracy, także w trudnych warunkach. Takie urządzenie powinna mieć na stanie każda firma budowlana, która chce zadbać o swoje maszyny, ale też pojazdy, np. samochody dostawcze.

...

 

Więcej na temat myjek wysokociśnieniowych Nilfisk już w poniedziałek, w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

24/01/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU