REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Myjki uliczne Dynaset: najlepsza broń w walce o czyste miasto

Na co dzień tego nie zauważamy, ale służby komunalne bez przerwy dbają o czystość ulic w polskich miastach. Wielkie porządki najczęściej ruszają tuż po zimie oraz w okresach suszy, gdy kierowcom i pieszym we znaki daje się wszechobecny pył. I choć wciąż podstawową metodą czyszczenia ulic jest używanie tradycyjnych szczotek, to coraz więcej samorządów i prywatnych przedsiębiorstw zaczyna inwestować w o wiele skuteczniejsze rozwiązanie, jakim są myjki uliczne. W tym artykule przyglądamy się ofercie urządzeń marki Dynaset, której dystrybutorem na polskim rynku jest firma Serafin.

 

Koniec problemu z kurzem

 

Myjki uliczne mają zasadniczą przewagę nad innymi metodami czyszczenia powierzchni. Nie generują uciążliwego kurzu i pyłu. Świetnie sprawdzają się w centrach miast, a także przy realizacji inwestycji drogowych – mogą być wykorzystywane chociażby podczas układania nowego asfaltu.

 

Ponieważ firmy komunalne odpowiedzialne za oczyszczanie terenów miejskich muszą dbać także o komfort mieszkańców, wybór myjek staje się zupełnie oczywisty. W efekcie takie urządzenia coraz częściej widujemy na naszych ulicach.

 

Jak to działa?

 

Myjki uliczne Dynaset to szeroka gama produktów przeznaczonych do pracy na różnych maszynach, w tym na ciągnikach, ładowarkach czy ciężarówkach. Warunek jest jeden: pojazd musi posiadać własny układ hydrauliczny, do którego zostanie podłączona pompa wysokiego ciśnienia.

 

To właśnie pompa jest najważniejszym elementem myjki. Od jej sprawności zależy wysokość ciśnienia wody, co ma bezpośrednie przełożenie na skuteczność mycia. W myjkach Dynaset zostały zastosowane pompy hydrauliczne HPW, które oferują bardzo dużą wydajność przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów i niskiej masy. Najmniejszy model pompy w ofercie producenta waży zaledwie 10 kilogramów.

 

Warto podkreślić, że myjki uliczne Dynaset nie posiadają żadnych obrotowych elementów. Wpływa to nie tylko na bezawaryjność urządzeń, ale także bezpieczeństwo pracy.

 

Więcej na ten temat już wkrótce, w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

20/07/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU