REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Myjki przemysłowe Dynaset - najlepszy sposób na utrzymanie czystości

Wydajne myjki mają bardzo szerokie zastosowanie w przemyśle i branży komunalnej. Wykorzystuje się je m.in. do utrzymania dróg (zwłaszcza po zimie), ale też do czyszczenia maszyn, urządzeń i obiektów w kopalniach czy na placach budowy.  Takie rozwiązanie jest znacznie skuteczniejsze i bardziej komfortowe w użytku niż standardowe zamiatanie. Wśród wykonawców szczególnie dużą popularnością cieszą się myjki przemysłowe Dynaset.

 

Do wielu zastosowań

 

Ogromną zaletą myjek przemysłowych Dynaset jest ich kompatybilność z większością maszyn roboczych, które posiadają układ hydrauliczny. Myjkę można zamontować m.in. na ciągniku, ładowarce, ciężarówce czy innym pojeździe komunalnym. W ofercie producenta znajduje się kilka modeli przeznaczonych specjalnie do utrzymania dróg, które jednak mogą być wykorzystywane w wielu innych branżach.

 

Myjkę zawsze dobieramy pod kątem wydajności układu hydraulicznego zastosowanego w maszynie. Dla przykładu: popularny model KPL M 200 oferuje maksymalne ciśnienie 200 barów oraz przepływ na poziomie 30 litrów na minutę. Myjka została wyposażona w zbiornik wody o pojemności 540 litrów i osiąga masę 212 kilogramów. Zastosowano w niej wejście hydrauliczne o przepływie 40 litrów na minutę i maksymalnej wydajności 210 barów. Każdy z tych parametrów musi zostać wzięty pod uwagę przy ustalaniu kompatybilności z konkretną maszyną.

 

Dodajmy, że Dynaset oferuje myjki ciśnieniowe ze zbiornikami na wodę o pojemności od 280 do 1120 litrów. Oferta obejmuje modele generujące ciśnienie od 90 do 250 barów, zużywające od 30 do 150 litrów wody na minutę. Tym samym nie ma problemu z dobraniem urządzenia idealnie odpowiadającego potrzebom przedsiębiorstwa czy specyfice prac.

...cdn.

 

Więcej już jutro, w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzętach i maszynach budowlanych. Zapraszamy.

21/12/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU