REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Muli Baumaschinen Service oficjalnym regionalnym dystrybutorem marki LiuGong w Niemczech

LiuGong kontynuuje ambitną strategię umacniania swojej pozycji rynkowej w Europie. Jednym z jej kluczowych elementów jest rozszerzanie sieci dystrybucyjnej – kolejny krok, to zawarcie porozumienia z firmą Muli Baumaschinen Service. Przedsiębiorstwo to będzie odpowiadać za regionalną dystrybucję sprzętu budowlanego LiuGong w Niemczech. To pierwsza taka umowa azjatyckiego koncernu w kraju naszych zachodnich sąsiadów.

 

Ważny krok w ekspansji na niemieckim rynku

 

Muli Baumaschinen Service to znana niemiecka firma rodzinna, prowadzona już przez trzecie pokolenie, która specjalizuje się w wypożyczaniu sprzętu budowlanego. Przedsiębiorstwo obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych, firmy komunalne czy samorządy. Po zawarciu porozumienia z LiuGong do oferty Muli dołączy pełna gama koparek i ładowarek kołowych azjatyckiej marki, a także części zamiennych i usług serwisowych.

 

Jak podkreśla Howard Dale, przewodniczący zarządu LiuGong Europe, zawarcie tego porozumienia jest dużym sukcesem koncernu i przyczyni się do dalszego umacniania pozycji marki LiuGong na arcyważnym niemieckim rynku:

- Cieszymy się, że firma Muli Baumaschinen Service jest naszym pierwszy regionalnym dystrybutorem w Niemczech. Dołączają do nas z ponad 70-letnim doświadczeniem w branży sprzętu budowlanego. […] Dążymy do rozwoju sprzedaży poprzez dostarczanie sprzętu dostosowanego do różnorodnych wymagań klientów w Niemczech.

 

Dale wspomniał również o zakładzie produkcyjnym w Polsce, z którego będą pochodzić koparki i ładowarki kołowe przeznaczone na niemiecki rynek. Podkreślił też, że dzięki Europejskiemu Centrum Dystrybucji Części Zamiennych w Stalowej Woli koncern będzie w stanie zaoferować dostawy podzespołów do Niemiec nawet z dnia na dzień.

 

Z kolei Martin Günther, Dyrektor Zarządzający Muli Baumaschinen Service, zwrócił uwagę na to, że nawiązanie współpracy następuje w bardzo ważnym momencie:

- Rynek maszyn budowlanych się odradza, a nasze doświadczenie w branży pomoże sprostać wyzwaniom związanym z rozwojem i zwiększeniem obecności LiuGong w Niemczech. Wierzymy, że wspólnie będziemy dostarczać naszym klientom niezawodne produkty LiuGong odpowiadające ich potrzebom.

 

Wychodzenie z potężnego kryzysu po pandemii COVID-19 będzie długotrwałym procesem, w którym niezwykle istotną rolę odegra szeroko pojęta branża budowlana. Inwestycje rządowe, przede wszystkim infrastrukturalne, mogą stać się motorem napędowym europejskich gospodarek, a LiuGong chce być ważną częścią tego procesu – jak ma to już miejsce w rodzimych dla marki Chinach.

...

 

Pełna wersja artykułu jest dostępna w czerwcowym numerze naszej e-gazety e-maszbud.pl

Zapraszamy

22/07/20

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU