REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Młotki Halder: gdy szukasz profesjonalnego sprzętu, a nie zabawek

Firma Halder to jeden z najbardziej znanych producentów młotków do zastosowań profesjonalnych. Przedsiębiorstwo zostało założone już w 1940 roku, a dziś ma przedstawicielstwa na całym świecie. Jego produkty są synonimem bardzo wysokiej jakości, ale też innowacyjności. W ofercie Halder znajduje się mnóstwo modeli młotków do różnych zastosowań. W tym artykule znajdziecie krótki przegląd dostępnych rozwiązań.

 

Młotki Halder Simplex – prościej się nie da

 

Seria Simplex to zdecydowanie najbardziej popularne i doceniane przez użytkowników produkty marki Halder. Mówimy tutaj o młotkach przeznaczonych do uniwersalnych prac, które szczególnie dobrze sprawdzają się przy układaniu bruku, płyt granitowych, jak również przy robotach stolarskich i budowlanych.

 

Młotki Simplex wyróżniają się tym, że składają się z łatwo demontowanych wkładek o różnej twardości.Dzięki temu można zainwestować w jeden młotek i kilka wkładek, co czyni sprzęt wyjątkowo uniwersalnym i nadającym się do praktycznie wszelkich prac. Nabywca może się zdecydować na model z trzonkiem drewnianym lub z włókna szklanego.

 

Ciekawostką jest fakt, że w jednym młotku można zastosować dwie różne wkładki. To bardzo przyda się profesjonalistom, którzy nie chcą nosić ze sobą osobnych sprzętów. Producent oferuje wiele konfiguracji. Na przykład: połączenie wkładki niebieskiej i szarej umożliwia pracę zarówno z kamieniem, jak i drewnem. Wkładka czarna i biała to z kolei propozycja dla tych, którzy wykonują różne zadania w ogrodzie i przy kształtowaniu krajobrazu. Łącząc wkładkę czarną z czerwoną zyskuje się natomiast sprzęt do prac zarówno brukarskich, jak i warsztatowych. To bardzo wygodne i ekonomiczne.

 

Warto także zwrócić uwagę na obudowę, która – w zależności od konkretnego modelu – jest wykonana ze stopu aluminium lub stopu stali. Dostępne są również młotki z obudową wzmocnioną stopem stali. W każdym przypadku gwarantuje to olbrzymią odporność sprzętu na uszkodzenia mechaniczne. Nie ma mowy, by doszło do rozłączenia elementów montażowych, co znacząco zwiększa bezpieczeństwo pracy.

 

W gamie Simplex znajdują się zarówno młotki uniwersalne, jak i przeznaczone do ciężkich prac oraz młotki 50:40, w których istnieje możliwość zastosowania wkładek o różnych średnicach.

...

 

 

Cały artykuł jest dostępny w najnowszym numerze naszej

e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

Zapraszamy do lektury.

01/06/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU