REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Minikoparka CAT 300.9D - najmniejsza w gamie Caterpillara

Marka Caterpillar kojarzy się przede wszystkim z największymi i najwydajniejszymi maszynami budowlanymi, co jednak wcale nie oznacza, że producent porzucił segment minikoparek. Wręcz mocno w niego inwestuje, czego dowodem jest minikoparka CAT 300.9D. To najmniejszy model w gamie Caterpillara, zaliczany do klasy maszyn poniżej 1 tony. Przedsiębiorcy zyskali tym samym naprawdę ciekawą propozycję wśród minikoparek hydraulicznych, którą warto się zainteresować.

 

Wjedzie wszędzie

 

CAT 300.9D, jak przystało na minikoparkę, charakteryzuje się bardzo zwartą konstrukcją. Całkowita szerokość maszyny wynosi jedynie 730 mm, co oznacza, że sprzęt z łatwością przejedzie przez typowy otwór drzwiowy. Dlaczego ktoś miałby wjeżdżać minikoparką do pomieszczenia? O tym za chwilę.

 

Maszyna jest ponadto relatywnie lekka, bo jej masa eksploatacyjna utrzymuje się wyraźnie poniżej 1 tony. Ma to duże znaczenie w przypadku przewożenia minikoparki na przyczepie oraz pracy wewnątrz budynków i na grząskim terenie.

 

Dzięki rozsuwanemu podwoziu i składanemu lemieszowi maszyna wyróżnia się znakomitą stabilnością oraz szerokim zakresem konfiguracji. Co ważne, rozsuwanie podwozia odbywa się z poziomu kabiny, operator nie musi więc opuszczać stanowiska pracy.

...

 

Więcej na ten temat już w czwartek, w najnowszym numerze naszej e-gazety e-maszbud.pl

29/08/17

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU