REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

MG PYSNO - rodzinny biznes z dużymi ambicjami. Wywiad e-maszbud.pl

Sukcesy polskich przedsiębiorców działających w branży budowlanej lub w jakikolwiek sposób z nią powiązanych, to tematy, które zawsze zainteresują naszą redakcję. Tym razem mieliśmy okazję bliżej przyjrzeć się funkcjonowaniu firmy MG PYSNO, która jest jednym z czołowych dostawców specjalistycznego osprzętu dla rolnictwa i budownictwa.

 

Skąd pomysł na taki biznes? Jakie są plany dotyczące dalszego rozwoju przedsiębiorstwa? O tym rozmawiamy z Mateuszem Pysno, właścicielem firmy MG PYSNO.

 

e-maszbud.pl: Zacznijmy od prostego pytania: jak to się właściwie zaczęło?

 

Mateusz Pysno: Firma MG PYSNO powstała stosunkowo niedawno, bo dopiero w 2018 roku. Zaznaczam jednak, że nie jesteśmy branżowymi debiutantami. Znacznie wcześniej na rynku działało przedsiębiorstwo mojego Taty. Postanowiłem kontynuować rodzinne tradycje, ale już na własny rachunek. Nie ukrywam, że dobre kontakty biznesowe Taty bardzo pomogły mi na starcie. Wielu klientów, którzy współpracowali z poprzednią firmą, zostało przy mnie.

 

e-maszbud.pl: Jakie produkty Państwo oferują?

 

Mateusz Pysno: Aktualnie skupiamy się na produkcji zawiesi widłowych, mieszalników do betonu oraz pługów odśnieżnych, od których tak naprawdę wszystko się zaczęło. Obecnie wprowadzamy również do sprzedaży widły do palet. Zapotrzebowanie na taki osprzęt jest bardzo duże, nie tylko w naszym kraju, ale też na rynkach zagranicznych. Przygotowujemy się też do rozszerzenia oferty o produkty dla branży komunalnej, przede wszystkim zamiatarki uliczne.

... cdn.

 

Więcej na ten temat już dziś - w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych. Zapraszamy.

24/09/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU