REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Mercedes-Benz Unimog U 423 na XV Zimowym Światowym Kongresie Drogowym PIARC 2018

Mercedes-Benz był reprezentowany podczas Kongresu przez Unimoga U 423, wyposażonego w silnik najnowszej generacji OM 934, generujący moc 231 KM oraz dysponujący momentem obrotowym 900 Nm. Unimog doskonale sprawdza się w zimowym utrzymaniu dróg. Na odchylanej skrzyni ładunkowej pojazdu lub bezpośrednio na punktach kulowych konstrukcji podłogowej można zabudować bezpośrednio posypywarkę o pojemności od 1,5 do 4,4 metra sześciennego. Dzięki stałemu napędowi na wszystkie koła, wysokim prześwitom, dużym możliwościom wykrzyżowania osi i 3 blokadom mechanizmów różnicowych może dojechać tam, dokąd żaden pojazd szosowy nie ma szans się dostać i to przy każdej pogodzie.

 

Mercedes-Benz Unimog umożliwia montaż pługa do odśnieżania i automatycznej posypywarki, który odbywa się bardzo sprawnie dzięki znormalizowanym złączom, takim jak fabrycznie instalowana czołowa płyta montażowa. Dzięki temu w razie nagłego nadejścia zimy pojazd można szybko uzbroić do pracy. Znad krótkiej maski Unimoga kierowca ma dobra widoczność na drogę. Praca w zimowym okresie Unimogiem jest naprawdę skuteczna dzięki wyważonemu rozkładowi nacisków na osie i wykorzystaniu systemów bezpieczeństwa. Ponadto U 423 dostępny jest z układem kierowniczym wszystkich kół, który redukuje i tak już małą średnicę zawracania o kolejne ok. 20 procent.

 

PIARC, to Światowe Stowarzyszenie Drogowe zrzeszające administracje drogowe z ponad 120 państw świata. Zimowy Kongres Drogowy organizowany jest co cztery lata. Za każdym razem wydarzenie to odbywa się w innej części świata, w 2014 roku miał miejsce w Andorze. Podczas kongresu spotykają się eksperci, naukowcy, a także praktycy z firm na co dzień zajmujących się zadaniami związanymi z utrzymaniem dróg zimą. Jest to jedyne wydarzenie, gdzie szeroko omawiana jest tematyka związana z zimowym utrzymaniem w każdym aspekcie – od planowania zadań, przez ich finansowanie, standardy a także innowacje, która mogą wnieść nową, lepszą jakość w utrzymanie przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów ponoszonych w tym zakresie.

 

Mercedes-Benz

19/03/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU