REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Maszyny LiuGong na froncie walki z koronawirusem. Pracują przy budowie szpitali dla zarażonych

Wirus z Wuhan, lepiej znany pod nazwą koronawirus, spowodował największą epidemię od wielu lat. Chorych przybywa na całym świecie, a prace nad stworzeniem szczepionki mogą potrwać jeszcze wiele miesięcy. Epidemia najmocniej uderzyła w jej źródło, czyli Chiny – w tym państwie trwa prawdziwa panika, której opanowanie wymaga zaangażowania ogromnych środków. Symbolem walki z koronawirusem stała się błyskawiczna budowa dwóch szpitali dla chorych: Leishenshan Hospital oraz Huoshenshan Hospital w Hanyang na przedmieściach Wuhan. W obu projektach od początku aktywnie uczestnicy firma LiuGong, która oddelegowała do pracy swoje najlepsze maszyny.

 

Niezwykły projekt

 

Budowa obu szpitali ruszyła pod koniec stycznia, a tempo prac jest niespotykane. Wszystko po to, aby jak najszybciej zapewnić chorym komfortowe miejsce odizolowania, w którym będą mogli wrócić do zdrowia pod specjalistyczną opieką. Obie jednostki powstają zgodnie z modelem, który sprawdził się w 2003 roku, kiedy to w Chinach wybuchła epidemia wirusa SARS.

 

Po ogłoszeniu planu budowy przez Biuro Budownictwa Komunalnego i Wiejskiego Wuhan do pracy przy projekcie niezwłocznie zgłosił się koncern LiuGong, oferując pełne wsparcie i gotowość do natychmiastowego przekazania sprzętu budowlanego. Odpowiada za to spółka-córka LiuGong Hubei Direct Sales Company, która stworzyła zespół ds. Bezpieczeństwa Maszyn Budowlanych. Transport sprzętu oraz pracowników ruszył w chińską noc sylwestrową.

Tego samego dnia powołano Specjalny Zespół Wsparcia Awaryjnego, na czele którego stanął Dyrektor Generalny LiuGong Hubei Direct Sales Company. Jego zadaniem jest koordynowanie dostaw koparek, walców oraz dźwigów niezbędnych przy budowie obu szpitali.

...

 

Cały artykuł jest dostępny na łamach najnowszego numeru naszej e-gazety o maszynach i sprzęcie budowlanym.
Zapraszamy.

01/03/20

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU