REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Maszyny dla prawdziwych fachowców!

Już za niecałe dwa miesiące w Poznaniu rozpocznie się najważniejsze wydarzenie branży budowlanej w tej części Europy. Mowa oczywiście o targach BUDMA, ale tym razem, po dwuletniej przerwie, na targowej arenie pojawi się to, na czym nam najbardziej zależy – najnowsze propozycje producentów i dystrybutorów maszyn, sprzętu budowlanego i rozwiązań dla budownictwa infrastrukturalnego w ramach targów INTERMASZ oraz INFRATEC.

 

Poznańskich targów budownictwa szczególnie przedstawiać nie trzeba. Ponad 1000 wystawców z kilkudziesięciu krajów, 50 000 zwiedzających i przepełnione budowlanymi nowościami stoiska. BUDMA na stałe wpisała się w kalendarz najważniejszych imprez targowych, nie tylko w naszym kraju. To, co najbardziej nas zadowala, to fakt, że w Poznaniu nie zabraknie najnowszych propozycji maszyn budowlanych i sprzętu peryferyjnego. A będzie o czym rozmawiać na stoiskach, bowiem wystawcy zapowiadają sporo nowości. W końcu czekaliśmy na to długie dwa lata.

 

Kogo zobaczymy na INTERMASZU?

 

W strefie maszyn budowlanych spodziewać się możemy ekspozycji kilkudziesięciu firm prezentujących swoją najnowszą ofertę, a w tym znane i cenione na rynku marki, m.in. Volvo, Wacker Neuson, który pokaże praktycznie wszystkie swoje maszyny, na czele z ich bestsellerem, czyli nowej generacji koparkami kompaktowymi serii ET. Nowych rozwiązań technologicznych możemy także spodziewać się na ekspozycji marek dystrybuowanych przez Serafin, a więc Avant, Digga czy Hunklinger. Nowe propozycje oraz hity sprzedaży na swoim stoisku zapowiadają m.in. Volvo Maszyny Budowlane czy HKL Baumaschinen oferujący kilka mocnych marek, jak np. Kubota, Atlas Copco oraz sprzęt spod znaku Fayat Bomag.

 

Rozwiązania dla sektora budownictwa infrastrukturalnego zaprezentuje m.in. firma Melba Swintex, czołowy producent artykułów do tymczasowego zarządzania ruchem drogowym. Ciekawe rozwiązania i możliwości przedstawi także firma WS Schwichtenberg, producenta m.in. form do bloków oporowych, zapór drogowych, płyt drogowych i gotowych wyrobów. 

 

Przyszłoroczne targi to także silna reprezentacja firm oferujących rozwiązania z zakresu szalunków i rusztowań. I tak, w Poznaniu zobaczymy aktualną ofertę m.in. Bau-Form,Olan, Krause, MFE Formwork, Delta, Inter-Bis, Lockhard, Plettac, czy również Huck Polska.

...

MTP

 

Pełna wersja artykułu jest dostępna w najnowszym numerze naszej e-gazety o maszynach i sprzęcie budowlanym.

24/12/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU