REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Młot wiercąco-burzący K 2500 H o niskiej wibracji od Milwaukee

Nowy młot wiercąco-burzący K 2500 H zapewnia energię uderzenia (EPTA) o sile 64 J, jest zaprojektowany do użytku przy najtrudniejszych pracach wyburzeniowych przy jednoczesnym utrzymaniu niskiego poziomu wibracji, który wynosi 4,9 m/s2. Wartość ta jest jedną z najniższych mierzonych w klasie wagowej 25 kg, co umożliwia użytkownikowi pracę przez ponad 8 godzin dziennie.

 

Nowe młoty wiercąco-burzące są idealne do szerokiego zakresu zastosowań, takich jak rozbiórka dróg i chodników, rozcinanie asfaltu, rozbijanie rowów, przekopywanie gliny i innych gruntów twardych, wbijanie uziomów, wykopywanie piwnic dla nowych instalacji rur i pomp ściekowych, zbrojenie fundamentów, instalacja izolacji wodoszczelnej, wbijanie i ubijanie słupków.

 

K 2500 H posiada silnik bezszczotkowy połączony z bezobsługowym mechanizmem młota, co pozwala otrzymać produkt o maksymalnej wytrzymałości i trwałości w trudnych warunkach roboczych.

...

Milwaukee

 

Więcej na temat nowego młota już w najbliższym numerze e-maszbud.pl - naszej e-gazety o maszynach i urządzeniach budowlanych.

14/09/17

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU