REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Łyżko-mieszalniki do betonu MG PYSNO: przydadzą się nie tylko na budowie

Trudno sobie wyobrazić realizację jakiejkolwiek inwestycji budowlanej bez betonu. Problem w tym, że jego transport bezpośrednio z betoniarni nie zawsze jest możliwy czy opłacalny. Dlatego wielu inwestorów i wykonawców stawia na samodzielną produkcję betonu na placu budowy. Dzięki temu można znacznie zminimalizować wydatki i ograniczyć je praktycznie tylko do kosztu zakupu surowców, czyli kruszywa, wody i cementu. Pozostaje jeszcze kwestia ich prawidłowego zmieszania. Tutaj znakomicie sprawdzają się łyżko-mieszalniki do betonu, których producentem jest firma MG PYSNO. Redakcja E-maszbud.pl sprawdziła najważniejsze zalety tego rozwiązania.

 

Gdy na budowie nie ma prądu

 

Brak dostępu do energii elektrycznej jest standardowym problemem na wielu placach budowy, szczególnie gdy inwestycja jest realizowana na nieużytkach. W takiej sytuacji zastosowanie klasycznej betoniarki nie wchodzi oczywiście w grę. Trzeba szukać innych rozwiązań, które z jednej strony zagwarantują odpowiednią jakość betonu, a z drugiej nie będą wymagać zaangażowania większej liczby pracowników. Obie te potrzeby realizują łyżko-mieszalniki do betonu MG PYSNO.

 

Ten sprzęt ma bardzo szerokie zastosowanie. Idealnie sprawdzi się nie tylko na typowym placu budowy, ale także przy utwardzaniu i renowacji nawierzchni chodnikowych, przy budowie dróg i ścieżek rowerowych czy renowacji kanałów wodnych i ściekowych. Warto wspomnieć, że łyżko-mieszalniki MG PYSNO są bardzo przydatne w rolnictwie. Można je bowiem wykorzystać do mieszania paszy czy nawozów.

 

Zastosowanie łyżko-mieszalników MG PYSNO całkowicie rozwiązuje problem braku prądu na budowie czy na polu. Urządzenie działa dzięki energii maszyny, ponieważ jest sterowane za pośrednictwem układu hydraulicznego. Po zainstalowaniu łyżko-mieszalnika na ramieniu maszyny można już przystąpić do pracy.

...

 

Więcej na ten temat w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych, Zapraszamy do lektury.

29/06/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU