REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

LiuGong świętuje 60-lecie istnienia i prezentuje nowe maszyny

Kończący się powoli 2018 rok był niezwykle intensywny dla firmy LiuGong. Chiński potentat branży producentów maszyn budowlanych od wielu miesięcy świętuje 60-lecie działalności. Jednym z ostatnich akordów tych obchodów było spotkanie z kontrahentami i akcjonariuszami w Międzynarodowym Parku Przemysłowym LiuGong w chińskim Liuzhou. Władze firmy ogłosiły tam kilka bardzo istotnych informacji.

 

400.000 ładowarek kołowych i zapowiedź nowych maszyn

 

LiuGong to dziś jeden z najbardziej liczących się producentów maszyn, czego najlepszym dowodem jest osiągnięcie pułapu 400.000 wyprodukowanych ładowarek kołowych. Firma poinformowała o tym właśnie podczas spotkania w Liuzhou. Jest to niewątpliwy sukces LiuGong, zwłaszcza w kontekście tego, że maszyny chińskiej marki są dziś wykorzystywane niemal na wszystkich rynkach całego świata.

 

Firma nie zamierza jednak długo napawać się sukcesem. Dowiedzieliśmy się, że LiuGong ma iście mocarstwowe plany. Celem producenta jest dalsze umacnianie pozycji na rynkach światowych, ale także w Chinach. Z ust przedstawicieli LiuGong padła deklaracja o mocniejszym skupieniu się na badaniach i rozwoju produktów tak, aby dostarczać klientom z rodzimego rynku coraz lepsze maszyny, w pełni konkurencyjne wobec produktów europejskich czy amerykańskich.

 

Ambicją LiuGong jest także usprawnienie procesu obsługi klienta. Chodzi tutaj przede wszystkim o dalszą rozbudowę zaplecza części zamiennych i centrów dystrybucyjnych. Dzięki temu zakup maszyny LiuGong będzie uzasadniony nie tylko pod względem ekonomicznym, ale także funkcjonalnym.

 

Rozwój LiuGong będzie przebiegać pod hasłem: „Total Globalization, Total Solution and Total Intelligence”. To mówi wszystko o wyznaczonym kierunku budowania potęgi firmy. Dodajmy również, że podczas spotkania w Liuzhou koncern ogłosił uruchomienie produkcji sześciu nowych maszyn: koparki 990F, spycharki B170DL, kombajnu trzcinowego S935, żurawia TC800C5, równiarki silnikowej 4180D oraz ładowarki 886H.

...cdn.

 

Więcej na ten temat na łamach najnowszego numeru naszej e-gazety o sprzętach i maszynach budowlanych. Zapraszamy do lektury.

03/12/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU