REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

LiuGong się nie zatrzymuje. Cel: zwiększyć udział w amerykańskim rynku

W dniach od 10 do 14 marca w amerykańskim Las Vegas odbyły się wielkie targi sprzętu budowlanego CONEXPO. W Europie szalała już wtedy pandemia COVID-19, ale w Stanach Zjednoczonych nadal nie było zakazu organizacji tak dużych imprez. Dziś wiemy, że była to prawdopodobnie ostatnia w tym roku okazja dla producentów i dealerów, aby zaprezentować swoje rozwiązania szerszej publiczności (choć obyśmy się mylili). W CONEXPO udział wzięła też firma LiuGong, której stoisko było bardzo licznie odwiedzane przez gości imprezy. Chiński gigant potraktował targi, jako kolejny krok w stronę zbudowania bardzo silnej pozycji na amerykańskim rynku, prezentując w Las Vegas aż 15 swoich maszyn, w tym absolutne nowości.

 

LiuGong kontynuuje ekspansję w USA

 

Azjatycki potentat branży maszyn budowlanych cieszy się już dobrą renomą w Europie, w Afryce oraz oczywiście w Azji. Dla każdego producenta kluczowe jest natomiast zaistnienie na rynku amerykańskim, o co LiuGong walczy od dawna. Wiele wskazuje na to, że rok 2020 będzie pod tym względem przełomowy.

 

Pomimo czekającego nas globalnego kryzysu gospodarczego, szeroko pojęta branża budowlana ma szansę uniknąć wpadnięcia w głęboką recesję. Rządy poszczególnych krajów, w tym USA, wdrażają programy stymulujące, których beneficjentem będzie właśnie przede wszystkim budowlanka – to nowe inwestycje dają zatrudnienie tysiącom osób i przyczyniają się do wzrostu gospodarczego, o który musimy znów ostro powalczyć.

 

LiuGong chce brać aktywny udział w tym procesie, zwiększając sprzedaż swoich maszyn, które idealnie wpisują się w oczekiwania poturbowanego przez kryzys rynku. Są nie tylko wytrzymałe, ale też korzystnie wycenione i zaawansowane technologicznie, dzięki czemu mogą wykonywać pracę szybciej, taniej i bezpieczniej.

 

Amerykański klient jest oczywiście bardzo wymagający i przyzwyczajony do określonej jakości maszyn. LiuGong może go do siebie przekonać tym, że koncern od lat współpracuje z renomowanymi dostawcami podzespołów, w tym firmami doskonale znanymi i cenionymi w USA, jak Cummins, ZF, Rexroth czy Kawasaki.

...

 

Cały artykuł jest już dostępny w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych. Zapraszamy do lektury.

04/05/20

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU