REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

LiuGong ogłasza uroczyste otwarcie Centrali Regionalnej na Europę oraz Nowej Europejskiej Linii Produkcyjnej

LiuGong, jeden z globalnych liderów produkcji maszyn budowlanych ogłosił dzisiaj uroczyste otwarcie Regionalnej Centrali w Warszawie wraz z odsłonięciem nowych możliwości produkcyjnych LiuGong w Stalowej Woli. Europejska Centrala Regionalna LiuGong będzie wspierać rozwój biznesu/działalności firmy LiuGong w Europie. Nowe biuro będzie służyć wzmocnieniu obecności LiuGong w regionie poprzez skoncentrowanie w jednym miejscu kluczowych specjalistów dla zwiększenia współpracy i komunikacji oraz zapewnienia lepszego wsparcia klientów i dilerów  przez poprawę efektywności działań.

Mamy ogromną szansę rozwoju w Europie. LiuGong przyjął za swój priorytet stałe usprawnianie swoich produktów i usług oraz rozwój biznesu w tym regionie, dlatego też otworzyliśmy nową centralę regionalną, która ma być wsparciem przy realizacji tych celów i aspiracji. – powiedział  Howard Dale, Przewodniczący LiuGong Europe oraz LiuGong Dressta Machinery

Nowa Centrala będzie koncentrować się na sprzedaży, wsparciu klienta oraz na marketingu wszystkich regionów w Europie oraz będzie ważnym centrum globalnego wsparcia dla klientów LiuGong.

Uzupełnieniem działań związanych z otwarciem Centrali Regionalnej jest ogłoszenie zwiększenia zdolności produkcyjnych zakładu w Stalowej Woli. Nowe zdolności produkcyjne umożliwią zwiększenie produkcji spycharek i układarek rur marki Dressta, ładowarek kołowych i koparek marki LiuGong oraz ich dystrybucję na rynek europejski.

...

LiuGong

 

Więcej na ten temat już w bieżącym numerze naszej e-gazety o maszynach i sprzęcie budowlanym.
Szerzej na temat działań i inwestycji LiuGong Dressta Machinery napiszemy w kolejnym numerze e-maszbud.pl

 

02/10/17

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU