REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

LiuGong nie boi się Brexitu i mocno inwestuje w Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania to kluczowy rynek dla koncernu LiuGong. Azjatycki potentat od lat inwestuje na Wyspach i tej taktyki nie zmieniło nawet zapowiedziane wyjście UK z Unii Europejskiej. Brexit jest oczywiście problemem dla zagranicznych firm, jednak LiuGong – trochę wbrew biznesowej panice – jeszcze mocniej wiąże swoją markę z Wielką Brytanią. Dowodem na to jest najnowsza inwestycja koncernu, czyli LiuGong Direct.

 

LiuGong kupuje Sales Plant & Machinery Sales Limited

 

Ta spółka z siedzibą w Portsmouth do tej pory była wyłącznym przedstawicielem LiuGong w Anglii, Walii oraz Szkocji. Azjatycki koncern podjął decyzję o zakupie udziałów w firmie, by w ten sposób ustanowić swój pierwszy międzynarodowy punkt sprzedaży detalicznej pod marką LiuGong Direct.

 

Z naszego punktu widzenia bardzo istotne jest to, że kontrolę nad brytyjskim oddziałem przejmie europejska siedziba LiuGong w Warszawie. Dotychczasowi udziałowcy spółki przejdą na stanowiska dyrektorskie.

 

To bardzo ważna inwestycja, idealnie wpisująca się w strategię rozwoju LiuGong w Europie, o czym przekonuje Howard Dale, prezes LiuGong Dressta:

 

- Wielka Brytania jest dla nas niezwykle ważnym rynkiem. Dzięki LiuGong Direct, którego fundamentem jest wybitny zespół specjalistów od handlu detalicznego, poszerzymy zasięg krajowy, zainwestujemy w ludzi, procesy i urządzenia.

 

Zmiana szyldu jest również korzystna dla dotychczasowych udziałowców spółki. Dzięki temu firma zyska bezpośrednie wsparcie producenta, będzie mogła zaoferować większą gamę maszyn i części zamiennych, co bezpośrednio przełoży się na wyniki finansowe. Uruchomienie LiuGong Direct jest również dowodem na to, że azjatycka marka zyskała już zaufanie brytyjskich klientów i może stanowić realną konkurencję dla innych producentów maszyn, w tym tych o znacznie dłuższym stażu w Wielkiej Brytanii.

...

 

Cały artykuł jest dostępny w najnowszym numerze naszej

e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

Zapraszamy do lektury.

 

30/06/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU