REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

LiuGong i Dressta na bauma 2019 - sukces dzięki innowacyjności

Targi bauma 2019 już za nami. Poszczególni wystawcy powoli podsumowują swój udział w tej imprezie. Niektórzy mogą ogłosić sukces, inni już wiedzą, że w przyszłości muszą się nieco bardziej postarać. W tej pierwszej grupie bez wątpienia umieścimy LiuGong i Dresstę. Stoisko tych firm zrobiło furorę wśród zwiedzających.

 

Fala nowości od LiuGong i Dressta

 

Podczas bauma 2019 LiuGong oraz Dressta zaprezentowały ponad 20 maszyn, które zostały zaprojektowane z myślą o pracy w najcięższych warunkach terenowych. Goście odwiedzający stoisko tych marek byli szczególnie zainteresowani dziewięcioma absolutnymi nowościami. Mieliśmy możliwość po raz pierwszy zobaczyć takie maszyny, jak koparka o małym promieniu obrotu 909 ECR, koparka wyburzeniowa 950E, ładowarki kołowe 848H, 856H oraz 890H, równiarka samobieżna4180D (nagrodzoną w prestiżowym konkursie Red DotAward w kategorii designu przemysłowego), a także wózek widłowy 2016A-T i spycharki TD-15 oraz TD-25 od Dressta.

 

Pod względem liczby nowych maszyn stoisko LiuGong i Dressta bez wątpienia wyróżniało się na tle innych producentów. Jednak uwagę zwracały nie tylko pokazy sprzętu. Zwiedzający byli zaskoczeni także nowatorskim podejściem do sposobu prezentacji oferty.

 

LiuGong, o czym informowaliśmy w poprzednich wydaniach e-maszbud.pl, zapowiadał odejście od konwencji „agresywnego marketingu” na rzecz wsłuchiwania się w opinie klientów. Każdy, kto odwiedził stoisko azjatyckiego potentata, mógł podzielić się swoimi przemyśleniami zarówno na temat oferty LiuGong, jak i kondycji oraz wyzwań stojących przed branżą budowlaną.

LiuGong zaprosił również gości do wyrażenia ich odczuć na temat projektu ładowarki kołowej nowej generacji. Taką możliwość mieli też internauci, ponieważ wszystkie prezentacje były transmitowane na żywo w mediach społecznościowych. Czegoś takiego na baumie jeszcze nie widzieliśmy.

...

 

Pełna wersja artykułu jest dostępna w najnowszym wydaniu naszej e-gazety o maszynach budowlanych. Zapraszamy do lektury.

30/04/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU