REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

LiuGong Europe i LiuGong Dressta Machinery na bauma 2019: frontem do klienta

Bauma 2019 to impreza, podczas której najwięksi producenci sprzętu budowlanego oraz dostawcy usług i rozwiązań mają okazję do zaprezentowania swojej oferty tysiącom potencjalnych klientów. Chiński potentat postanowił wyłamać się z klasycznej konwencji wystawowej i zaprosi zwiedzających do… dyskusji. Zgodnie z filozofią marki osoby odwiedzające stoiska LiuGong Europe i LiuGong Dressta Machinery mają się znaleźć w centrum uwagi.

 

Poznać opinie klientów

 

LiuGong jest koncernem, który mocno stawia na rozwój swoich produktów, chcąc dopasowywać je do rzeczywistych potrzeb klientów. Stąd decyzja, aby podczas bauma 2019 skupić się na zbieraniu opinii i wymianie doświadczeń. W centralnym punkcie stoiska LiuGong stanie interaktywna ściana o powierzchni 24 m2, na której zwiedzający będą mogli umieszczać swoje sugestie na temat produktów chińskiego producenta.

 

Dodatkowo przedstawiciele LiuGong będą szczegółowo omawiać wszystkie prezentowane podczas baumy maszyny. Każdy będzie mógł zadać dowolne pytanie i na pewno uzyska na nie wyczerpującą odpowiedź. LiuGong przygotuje również specjalne miejsce, w którym goście będą mogli podzielić się swoimi opiniami na temat nowej gamy ładowarek kołowych.

 

O tym, że LiuGong rzeczywiście wsłuchuje się w opinie swoich klientów, najlepiej świadczy przypadek koparki 909ECR. Jej projekt jest efektem konsultacji z klientami wynajmującymi maszyny chińskiego producenta na rynku brytyjskim. Zasugerowali oni, aby firma zainwestowała w kompaktową maszynę promieniową i tak też się stało. Podobnie było z koparką wyburzeniową 950E, w której pod wpływem sugestii klientów zastosowano m.in. mocniejszy wysięgnik o długości 30 metrów.

....

 

Cały artykuł jest dostępny w najnowszym numerze naszej

e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

Zapraszamy do lektury.

01/03/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU