REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

LiuGong Dressta Machinery stawia na współpracę z Politechniką Rzeszowską

Strategia sukcesywnego umacniania pozycji LiuGong w Europie jest imponująca, głównie dlatego, że koncern postawił na wariant długofalowy. Celem nie jest szybkie – pisząc obrazowo – zalanie rynku nowymi maszynami w konkurencyjnej cenie, ale wypracowanie marki, która kojarzy się z najwyższą jakością. Ważną rolę do odegrania ma tutaj Polska. Nasz kraj stał się kluczowym przyczółkiem dla giganta, w czym pomógł mariaż z Dresstą. Dla koncernu bardzo ważne jest inwestowanie w badania naukowe. W tym celu spółka LiuGong Dressta Machinery podpisała umowę o współpracy z Politechniką Rzeszowską. O szczegółach tej kooperacji piszemy w naszym artykule. 

 

Nauka + przemysł = sukces

 

LiuGong Dressta Machinery współpracuje z Politechniką Rzeszowską od dłuższego czasu, jednak 22 września ten układ został oficjalne sformalizowany. Tego dnia, podczas wystawy China-Asean EXPO, obie strony podpisały umowę, na mocy której koncern będzie mógł jeszcze intensywniej wykorzystywać potencjał naukowy, badawczy, dydaktyczny i ludzki jednej z najstarszych polskich uczelni technicznych. 

 

Elementem współpracy będzie między innymi prowadzenia wspólny badań naukowych, również w laboratoriach Politechniki Rzeszowskiej, ale także kształcenie wykwalifikowanych kadr inżynierskich, które w przyszłości mogą współtworzyć potencjał ludzki LiuGong. Dodatkowo strony zobowiązały się do zorganizowania programów stażowych i praktyk. LiuGong umożliwi polskim studentów wyjazd do Chin, a w odwrotnym kierunku powędrują żacy z chińskich uczelni technicznych.

...

 

Cały artykuł jest dostępny w naszym najnowszym numerze e-maszbud.pl. Zapraszamy do lektury.

01/11/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU