REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

LiuGong Dressta Machinery członkiem Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa

Rośnie zaangażowanie światowego potentata branży producentów maszyn budowlanych w Polsce. LiuGong, przez swoją spółkę zależną LiuGong Dressta Machinery, wprowadza na nasz rynek kolejne innowacyjne rozwiązania, z których część została zaprezentowana 16 stycznia w Stalowej Woli podczas Polskiej Wystawy Gospodarczej. Wydarzenie swoją obecnością uświetnił prezydent Andrzej Duda. Ważnym akcentem wystawy było również oficjalne mianowanie LiuGong Dressta Machinery członkiem Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa. Zapraszamy na krótką relację z imprezy.

 

Prezydent Duda w… spycharce TD-25M

 

Podczas Polskiej Wystawy Gospodarczej prezydent Andrzej Duda miał okazję odwiedzić stoisko LiuGong Dressta Machinery, na którym przywitał go Howard Dale, prezes spółki. Dale krótko wyjaśnił głowie państwa, jak duży wkład w polski sektor maszyn ma LiuGong, który lata temu zainwestował duże środki w zakład w Stalowej Woli, ratując go przed bankructwem i umożliwiając nie tylko utrzymanie, ale wręcz zwiększenie zatrudnienia.

Dziś fabryka LiuGong Dressta w Stalowej Woli jest jedną z kluczowych w portfelu koncernu LiuGong. Wystarczy wspomnieć, że spółka eksportuje produkty do ponad 53 krajów, dzięki czemu produkty ze Stalowej Woli wspierają profesjonalistów na całym świecie.

 

Wizyta Andrzeja Dudy na stoisku spółki była też doskonałą okazją do tego, aby zaprezentować głowie państwa konkretne produkty. Prezydent zasiadł więc na fotelu operatora spycharki TD-25M serii 1, która jest hitem eksportowym LiuGong Dressta Machinery. Andrzej Duda był wyraźnie zainteresowany zwłaszcza innowacyjnymi projektami, które są opracowywane w zakładzie w Stalowej Woli. Podkreślił, jak istotne ma to znaczenie dla całej gospodarki naszego kraju:

 

- Przestaliśmy być montownią, a staliśmy się państwem o nowoczesnej własnej gospodarce, w której powstają i wykorzystywane są nowe technologie, w której produkuje się skomplikowane urządzenia, maszyny, wszystko to, co dzisiaj tak ważne dla rozwoju silnego przemysłu. Jeśli mówimy o silnej Polsce, to to jest przede wszystkim państwo oparte na mocnej gospodarce. To musi być jej fundament.

...

 

Pełna wersja artykułu jest już dostępna w najnowszym numerze naszej e-gazety o maszynach i sprzęcie budowlanym.
Zapraszamy do lektury.

31/01/20

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU