REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Liebherr R 926 Compact – nowoczesna koparka o wysokich osiągach

Prosta w obsłudze, kompaktowa w rozmiarze i doskonale wytrzymała nawet w najtrudniejszych warunkach. Oto krótka charakterystyka nowoczesnego dzieła sztuki – koparki gąsienicowej Liebherr R 926 Compact.

 

Liebherr to uznany producent, który już od lat produkuje niezawodne maszyny budowlane. Jednym z najnowszych modeli koparek gąsienicowych producenta jest Liebherr R 926 Compact, a więc mniejsza i silniejsza wersja gąsienicowej koparki z serii R.

Czym się wyróżnia?

 

Mocniejszy silnik gwarancją jakości

 

Koparka gąsienicowa Liebherr wyposażona została w systemy, które zapewniają lepszą kontrolę wydzielania spalin, zapewniając emisję zgodną z normami. Wszystko to dzięki nowemu silnikowi Stage IV, który gwarantuje skuteczniejszą pracę oraz mniejsze zanieczyszczenie. Udoskonalona technologia SCR Liebherr zwiększa moment obrotowy i sprawia, że silnik ma większą moc. Ta wysokoprężna jednostka, produkowana w Szwajcarii z iście zegarmistrzowską precyzją, generuje aż 129 kW mocy, jest więc aż o 8% silniejsza niż model spełniający normy Stage IIIB. Większy aż o 18% moment obrotowy to wzrost wydajności, szybsza praca i mniejsze koszty, a przy tym wciąż ta sama skuteczna redukcja emisji spalin i zużycia paliwa. Szczególnie jest to dostrzegalne w trakcie pracy na zboczach oraz w procesie ładowania.

 

Osiągi na miarę XXI wieku

 

W zależności od wybranej opcji koparka gąsienicowa Liebherr R926 Compact dysponuje ciężarem roboczym do niemalże 30 ton. Jednocześnie wymiary zostały jeszcze zmniejszone (przedni wysięgnik 1,7 m, tylny 1,9 m), co wpływa na mniejszy o prawie cztery metry promień obrotu. Przy tym Liebherr zadbał o szeroką gamę wyposażenia, która sprawia, że koparka może zostać zindywidualizowana do potrzeb klienta. Z łatwością można dostosować ją do konkretnych wymagań, dobrać końcówki wysięgników, np. wśród łyżek dostępnych w ofercie marki. Można w niej zamontować nawet łyżkę o objętości 1,5 m3.

...

 

Więcej na ten temat już po weekendzie - w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

27/07/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU