REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Lasery krzyżowe: UniversalLevel 2 i UniversalLevel 3 firmy Bosch

Lasery krzyżowe UniversalLevel 2 i UniversalLevel 3 firmy Bosch ułatwiają precyzyjne pozycjonowanie elementów we wnętrzach podczas mniejszych i większych remontów. Tapetowanie, montaż paneli a nawet instalacja płyt kartonowo-gipsowych – wiele prac możemy wykonać w domu samodzielnie z pomocą odpowiedniego sprzętu. Nowe lasery Bosch oprócz dwóch skrzyżowanych linii wyświetlają (w zależności od modelu) dodatkowe punkty w pionie - na podłodze i suficie - lub drugą pionową linię, która znacznie ułatwia pozycjonowanie elementów z zachowaniem kątów prostych. Dzięki nim prace wymagające precyzyjnego ułożenia elementów w pionie lub poziomie staną się jeszcze łatwiejsze.
 
Bosch UniversalLevel 2 z dwoma punkami w pionie – na podłodze i suficie

 

Laser krzyżowy UniversalLevel 2 rzutuje linie skrzyżowane oraz dwa punkty w pionie – na podłodze i suficie. Użytkownik może więc w łatwy sposób przenosić punkty odniesienia z podłogi na sufit i odwrotnie. Tapetowanie czy układanie parkietu i paneli: laser krzyżowy UniversalLevel 2 to praktyczna pomoc podczas wykonywania tego rodzaju prac. Z urządzenia można korzystać także przy większych projektach, np. montażu mebli kuchennych lub układaniu glazury.
 
Bosch UniversalLevel 3 z drugą pionową linią laserową

 

Przy bardziej zaawansowanych projektach, jak instalacja kabin prysznicowych, układanie płytek podłogowych czy wykonanie ścian gipsowo-kartonowych, potrzebna jest dodatkowa linia, umożliwiająca pozycjonowanie elementów z zachowaniem kątów prostych. Tutaj przyda się druga linia pionowa, rzutowana przez laser UniversalLevel 3, która tworzy punkt odniesienia pod kątem 90 stopni względem pierwszej linii pionowej. Obydwie linie rozpoczynają się tuż przy urządzeniu i tworzą razem dodatkowy krzyż laserowy na suficie, który przejmuje funkcję punktu w pionie. UniversalLevel 3 to pierwszy laser krzyżowy Bosch, wyposażony w drugą pionową linię laserową. Pomaga on pozycjonować elementy w poziomie, pionie, zachować kąty proste lub przenosić punkty w pionie.

...

Bosch

 

Więcej na temat laserów krzyżowych UniversalLevel już w najbliższym wydaniu naszego miesięcznika o maszynach i sprzęcie budowlanym: e-maszbud.pl

18/10/17

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU