REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Ładowarka teleskopowa Manitou MHT 10230 - idealna maszyna do prac załadowczych

Przedsiębiorcy działający w branży budowlanej bardzo sobie cenią maszyny o wielu talentach, a tym samym znacznej uniwersalności. Zakup takiego sprzętu jest najbardziej opłacalny, ponieważ można go wykorzystać do różnych prac. Pod warunkiem, że maszyna oferuje odpowiedni poziom wydajności. Pod tym względem na pewno wyróżnia się ładowarka teleskopowa Manitou MHT 10230, która niedawno zadebiutowała na naszym rynku. Przyglądamy się jej specyfikacji i praktycznym możliwościom.

 

Kompaktowa konstrukcja, ale wielkie możliwości

 

Ładowarki teleskopowe to bardzo lubiane maszyny, ponieważ idealne pasują do wzorca uniwersalnego sprzętu. Sprawdzają się zarówno w typowych pracach budowlanych, jak i w magazynach, w portach, hangarach czy nawet kopalniach. Z powodzeniem mogą zastąpić wozidła i wózki widłowe, deklasując je pod względem wydajności oraz użyteczności.

 

Cały ten opis świetnie pasuje do ładowarki teleskopowej Manitou MHT 10230. Maszyna jest bardzo kompaktowa: szerokość wynosi 2,85 m, wysokość 3,05 m, a rozstaw osi nie przekracza 3,90 m. Są to parametry predysponujące sprzęt do pracy nawet na ciasnych placach i w niewielkich magazynach.

 

Jednocześnie ładowarka zapewnia co najmniej zadowalające parametry robocze. Wysokość podnoszenia wynosi aż 9,65 m, maksymalny wysięg to 5,80 m. Te wartości umożliwiają wykorzystanie maszyny do poważnych prac załadowczych, zwłaszcza że maksymalny udźwig sięga 23 ton.

 

Ładowarka może się pochwalić bardzo wysoką sprawnością. Czas podnoszenia to 42 sekundy, opuszczenie ładunku zajmuje 37 sekund, wysuwanie i wsuwanie teleskopu trwa 18 sekund, natomiast nabieranie i wysypywanie materiału zaledwie 11 sekund. Są to parametry, które powinny zadowolić nawet operatorów preferujących bardzo szybkie tempo pracy.

... cdn.

 

Więcej na ten temat już dziś - w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych. Zapraszamy.

24/09/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU