REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Ładowarka kołowa Kramer 8115 - bardzo dobra propozycja dla najemców

Rynek wynajmu maszyn budowlanych w naszym kraju jest w rozkwicie. To głównie efekt wciąż trwającego boomu inwestycyjnego, ale również… zwiastun spowolnienia gospodarczego. Firmy obawiając się przyszłości, nie chcą inwestować w zakup maszyn – tym bardziej w kredycie. Poza tym nie zawsze istnieje uzasadniona ekonomicznie potrzeba posiadania maszyny na własność. W takiej sytuacji warto skorzystać z opcji wynajmu, zwracając przy tym baczną uwagę na jakość, funkcjonalność i wydajność pożyczanego sprzętu. Pod każdym z tych względów na szczególną uwagę zasługuje ładowarka kołowa Kramer 8115, czyli jedna z najchętniej wynajmowanych maszyn budowlanych w naszym kraju, dostępna w ofercie firmy HKL Baumaschinen Polska. Przyjrzyjmy się bliżej możliwościom tego sprzętu.

 

Maszyna z segmentu premium

 

Kramer 8115 to ładowarka kołowa z prestiżowej serii 8, którą tworzą maszyny najwyższej jakości, wykonane z doskonałych materiałów, co przekłada się na ich wysoką niezawodność. Jest to kluczowy argument przemawiający za tym, aby zainteresować się tym modelem w kontekście wynajmu. Bezawaryjność jest tym, czego oczekuje zarówno wynajmujący (celujący w niskie koszty serwisowania maszyn), jak i najemca (chcący mieć pewność, że sprzęt nie zawiedzie w newralgicznym momencie).

Mocną stroną prezentowanej ładowarki jest jednoczęściowe podwozie – takie rozwiązanie praktycznie eliminuje ryzyko nieprzewidzianych awarii, a także wpływa na trwałość całej konstrukcji.

 

Funkcjonalność i wszechstronność

 

Dzięki systemowi szybkozłączy w ciągu kilku chwil można całkowicie zmienić przeznaczenie maszyny – wystarczy wybrać odpowiedni osprzęt z szerokiego katalogu narzędzi producenta, również dostępnych w ofercie wynajmu HKL Baumaschinen Polska. Atutem ładowarki jest zaczep kulowy o regulowanej wysokości, który w połączeniu z opcjonalnym pneumatycznym układem hamulcowym umożliwia obciążenie przyczepy aż do masy 14 ton.

 

Ładowarka kołowa Kramer 8115 jest wyposażona w łyżkę o pojemności od 1,15 do 1,8 m3, w zależności od gęstości materiału. Pomimo kompaktowej budowy spokojnie może więc być wykorzystywana do zaawansowanych robót, gwarantując szybkie tempo realizacji zlecenia. Można je dodatkowo podkręcić stosując opcjonalny, długi system załadunku, który umożliwia zwiększenie wysokości podnoszenia i zasięgu łyżki – przyda się to podczas ładowania samochodów z wysokimi burtami.

...

 

Pełna wersja artykułu jest już dostępna w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

01/12/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU