REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Ładowarka kołowa Komatsu WA100M-8 - rozsądny wybór dla chcących ograniczyć koszty

Zakup maszyny budowlanej to dopiero początek wydatków. Każdy przedsiębiorca korzystający z takiego sprzętu doskonale wie, że prawdziwe schody zaczynają się później, gdy trzeba ponosić koszty eksploatacji i serwisu. Właśnie dlatego rozsądnie jest inwestować w urządzenia bardzo wysokiej jakości, w dodatku stworzone z myślą o dbaniu o portfel właściciela. W ten trend świetnie wpisuje się ładowarka kołowa Komatsu WA100M-8.

 

Gwarancja niskich kosztów eksploatacji

 

Jedną z największych zalet tej maszyny jest to, że nie powinna stanowić dużego obciążenia dla budżetu właściciela. W ładowarce zastosowano bardzo wytrzymałe komponenty, co pozwoli zredukować częstotliwość czynności serwisowych do absolutnego minimum. Pierwszy przykład z brzegu: filtr DPF wymaga regeneracji dopiero po przepracowaniu 6000 godzin, co w praktyce oznacza, że można o nim zapomnieć na dobre 10 lat.

 

Dodatkowo w maszynie pojawiła się przeprojektowana łyżka o pojemności 1,3 m3, która teraz umożliwia jeszcze dokładniejsze nabieranie materiału, minimalizując przy tym ryzyko utraty ładunku. To wszystko przekłada się na mniej cykli roboczych, a więc szybsze wykonywanie pracy przy jednoczesnym zredukowaniu zużycia paliwa.

 

Na obniżenie kosztów eksploatacyjnych olbrzymi wpływ ma także system KOMTRAX. Dzięki temu, że zarządca floty lub właściciel ma stały podgląd na parametry pracy ładowarki, może w porę zareagować na zgłoszenie o awarii czy uczulić operatora, by ten zmienił styl sterowania na oszczędniejszy.

 

Im łatwiejszy serwis, tym krótszy czas naprawy oraz niższy koszt usługi. Dlatego nie możemy nie wspomnieć o znacznie uproszczonej procedurze serwisowej i bieżącej konserwacji maszyny. Wszystkie kluczowe elementy są łatwo dostępne bez konieczności demontowania osłon. W opcji oferowana jest również funkcja automatycznego przechylania kabiny za pomocą hydrauliki.

... cdn.

 

Więcej na ten temat już dziś - w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych. Zapraszamy.

24/09/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU